ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 - 09:00pm

Dyqane

 • All
 • Bare
 • Fast Food
 • Restorante
 • Ushqim Dhe Pije
 • Veshje Për Femra
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • A&M Clothes

  Daily e ka filluar aktivitetin ne vitin 2013 dhe qe prej vitit 2016 ne jemi te pranishem ne QTU me markat me te mira nderkombetare qe jane lider ne fushen e modes. Fale bashkepunimit me Bestseller, ne sjellim gamen me te madhe te veshjeve duke filluar qe nga vajzat qe se shpejti do te behen nena, duke vazhduar me bebet e sapo lindura e deri tek adoleshentet si dhe moshat me te rritura. Ne plotesojme kerkesat e shumta edhe per te rriturit, per meshkuj e femra, per masa te medha etj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Adidas

  BalkanSport Sh.p.k është përfaqësues i autorizuar për tregtimin e dy prej markave me të njohura sportive adidas dhe Reebok për Shqiperinë. Kompania operon në tregun shqiptar si shitës me shumicë dhe shitës me pakicë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • AIS Boutique

  Moda eshte art, ju mund te jeni artistet e saj. Qendro klas, vish AIS Boutique. Mode, unitet, cilesi, cmimet me te arsyeshme dhe markat me te mira italiane per te realizuar stilin tuaj ne cdo rast, event, zyra dhe casual. Kor @ kor, Giorgia Johns, Sandro Ferrone, Rosso di sera, Waggon, Altramarea, Divine Folie, Riccianera, Exibit dhe shume marka te tjera per te kompletuar garderoben tuaj . Une vesh AIS Boutique... Po ti?

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Bata

  E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Beauty Point

  Parfuma, kremra dhe gjithçka qe lidhet me bukurinë e femrave gjenden me cilësi dhe çmime optimale në Beauty Point. Duke qene se jetojme një jetë intensive, lëkura ka nevojë të luftojë shenjat e dukshme të plakjes nga faktorë biologjikë dhe dëmtimet e shkaktuara nga stili i jetës.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Bonavita

  Bonavita është historia e një njeriu i cili u bë një ikonë e njeriut modern. Suksesi i markës Bonavita është dhënë padyshim nga shija dhe dashuria e kompanisë për të pasur një markë “Made in Italy”. Por jo vetëm, cilësia e copeës, ngjyrat, shumëllojshmëria, të gjitha të një cilësie shumë të mirë e bëjnë këtë markë të jetë një nga konkurentet më prestigjoze ne treg. Marka Bonavita është një nga më të kërkuarat nga të rinjtë e sotëm në të gjithë botën, shumë e njohur në Itali, kjo markë përfaqëson një mënyrë të re

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Bufalo

  Bufalo Shoes operon prej 15 vitesh në tregun shqiptar, si një nga markat me prestigjoze në tregtimin e kepucëve dhe jo vetëm. Në rrjetin e dyqanve Bufalo do të gjeni një gamë të gjerë produktesh si: këpucë, çanta, valixhe, rripa, portofola, çorape si dhe produktet WOLY (për t'i mbajtur këpucët tuaja gjithnjë të reja dhe të freskëta). Në këto 15 vite jemi kujdesur që t'i përgjigjemi kërkesave të klientëve tanë në cilësi, komfort si dhe duke bere të prekshme për të gjitha grupmoshat koleksionet më të fundit.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
shiko më shumë mba shtypur SHIFT për ti parë të gjitha shiko të gjitha