fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00
qtu new yorker
QTU, kendi me i madhe i lojrave
previous arrow
next arrow
Slider
QTU Cineplexx
QTU, kendi me i madhe i lojrave
previous arrow
next arrow
Slider

Iluzionet optike bëhen pjesë e modës.

Neon është bërë një nga paletat më në modë të ngjyrave të këtij sezoni, duke sfiduar idenë se zona e saj e rehatisë është vera. Koleksioni Bershka është i mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët.

QTU
Lexo më shumë

Masat e nevojshme për blerje të sigurta

Të nderuar vizitor, të nderuar qeramarrës, Jemi të lumtur që u rikthyem përsëri dhe hap pas hapi ti kthehemi sëbashku normalitetit duke bërë gjithçka për të garantuar blerje të sigurta në qendrën tonë. QTU ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri!

JUMBOLexo më shumë

Qendra e parë tregtare në Shqipëri mbush 15 vjet dhe dhuron 15 Skuter Xiaomi speciale për klientët në Tetor

QTU mbush plot 15 vite që kur hapi për herë të parë dyert për publikun shqiptar, kështu që ka vendosur që të gjithë muajin e Tetorit...

jumbo Lexo më shumë