fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E djelë: 09:00 – 22:00.
uljet e veres qtu vizual
QTU po transformohet
previous arrow
next arrow
Slider
QTU, eshop
qtu, ulje
previous arrow
next arrow
Slider
Casa D'oro, QTU

Casa D'oro

Casa D’Oro është këtu për të plotësuar dëshirat dhe kërkesat tuaja në sektorin e bizhuterive të floririt, argjendit dhe orave me dy dyqane një në QTU e tjetri te Pazari i Ri. Operojmë së sektorin e shitjes dhe riparimit të floririt nga viti 1991. Specialistët tanë vijnë nga një experiencë 45 vjecare nga shkolla e punimeve të dorës tek ajo që të gjithë e njohin si “Punishtja Floririt te Pazari Ri”. Pranë nesh do gjeni punime dore dhe modele të vecanta floriri, argjendi, ora Polo etj. Ju kërkoni, Ne plotësojmë.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 09:00pm