fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00
QTU, kendi me i madhe i lojrave
uljet e veres qtu vizual
previous arrow
next arrow
Slider
qtu new yorker
previous arrow
next arrow
Slider

Në datat 13-14-15-16 Tetor, Qendra Tregtare Univers do të jetë Ndalesa e Uljeve për të gjithë. Nga SOT, QTU do të ofrojë ULJE deri në 80% në të gjithë dyqanet si LCWaikiki, Neptun, Geox, Okaidi, Adidas etj duke mirëpritur klientët e saj ne Qendren me te dashur tregtare.

Interesi i treguar nga ana e klienteve ishte shume i larte qe ne diten e pare te uljeve, dhe fluks me i madh bleresish pritet ne ditet ne vijim. QTU siguron klientet qe jane marre te gjitha masat dhe gjate te gjithe diteve do te kete produkte me ulje deri ne 80% nga veshjet, kepucet, aksesoret, produktet per shtepine dhe sigurisht elektroshtepiaket.

Festa do të kulmojë ditën e Dielë, më datë 16 Tetor, ora 18.00 ku do të hidhet shorteu i madh për të fituar një makinë Fiat 500.

Fituesja e vjetshme qe ka 1 vit tashme makinen e fituar ne QTU fton te gjithe te provojne fatin per makinen qe dhurohet kete vit. Pjesë e këtij shorteu mund të bëhen të gjithë blerësit e Qendrës gjatë këtyre ditëve.

QTU është pjesë e Grupit Balfin.

Per me shume informacione rreth QTU drejtohuni ne websiteqtu.al

Out & About. Një histori verore.

Një histori verore. Me verën shumë afër, Bershka po kërkon rrugë të reja dhe frymëzuese për koleksionet e reja në ishujt Balearic.

QTU
Lexo më shumë

Masat e nevojshme për blerje të sigurta

Të nderuar vizitor, të nderuar qeramarrës, Jemi të lumtur që u rikthyem përsëri dhe hap pas hapi ti kthehemi sëbashku normalitetit duke bërë gjithçka për të garantuar blerje të sigurta në qendrën tonë. QTU ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri!

JUMBOLexo më shumë

TAILORING IN 2021

Bershka po fillon editorialin e saj të ri të frymëzuar nga vitet 2000 për t'i dhënë një kthesë pjesëve të saj më ikonike të veshjeve.

jumbo Lexo më shumë