ORARI
E hënë - E djelë: 09:00 – 21:00.
uljet e veres qtu vizual
QTU, kendi me i madhe i lojrave
QTU po transformohet
previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider
Parfois

Parfois

Poezi për çdo grua. Parfois është markë portugeze e aksesorëve për femra, me produkte të modës si çanta, bizhuteri, kuleta, syze dielli, rripa, shalle dhe aksesorë të flokëve të bëra me dashuri për një grua e cila adhuron modën. Parfois prodhon rreth 3300 dizajne për çdo sezon dhe sjell stile të reja në dyqane çdo javë. E besueshme, elegante, e përballueshme dhe e dëshirueshme. Ka rreth 700 dyqane në më shumë se 50 vende të botës.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 09:00pm

Bershka TIE DYE

Sfumaturat që nuk dalin kurrë jasht mode


Lexo më shumë

Masat e nevojshme për blerje të sigurta

Të nderuar vizitor, të nderuar qeramarrës, Jemi të lumtur që u rikthyem përsëri dhe hap pas hapi ti kthehemi sëbashku normalitetit duke bërë gjithçka për të garantuar blerje të sigurta në qendrën tonë. QTU ka marrë masa të shumta të cilat do duhet ti zbatoni me përpikmëri!

JUMBOLexo më shumë

Markata e Lodrave

Të dashur fëmijë, Edhe këtë Qershor, me rastin e ditës ndërkombëtare të fëmijëve, do te rikthehet Markata e Lodrave gjatë të gjithë muajit Qershor! Femijët tek femijët, shesin blejnë lodrat e tyre!

 Lexo më shumë