fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E djelë: 09:00 – 22:00.

Çfarë ka të re

 • All
 • Dyqane Të Reja
 • Fast Food
 • Fëmijë
 • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
 • Kinema
 • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Lodra Dhe Argëtim
 • Modë
 • Pajisje Dhe Mobilim
 • Restaurant
 • Restorante
 • Shtëpi
 • Ushqim Dhe Pije
 • Veshje Për Femra
 • Veshje Për Meshkuj
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • COMODITA

  Gjithçka fillon me Komoditetin! Së shpejti Comodita HOME hap dyert e Shtëpisë më të re në hapësirat e Qendrës Tregtare TEG. Ju do të njiheni me Comodita Line, Comodita Kitchen, Comodita Accessory . Gjithashtu në dyqanet tona ju mund të gjeni produktet e markave të mirënjohura si: TAC, Pierre Cardin, Scandinavia, Moneta, Boltze dhe shumë marka të tjera. Ekskluziviteti, ofertat dhe dhuratat nuk do të mungojnë!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Pajisje Dhe Mobilim
  • Shtëpi
 • Kolonat

  Motoja jone: CILESI – SHERBIM – PASTERTI

   

  Në datën 15/12/2003, shoqëria BELAVIS sh.p.k. hap në qytetin e Tiranës  Mediterranean Fast-Food KOLONAT,  i pari restorant në Shqipëri i tipit me vetëshërbim (self-service), në Sheshin “Nënë Tereza”.

   Parimet tona bazë në shërbimin ndaj klientit janë: Cilësia e lëndëve të para - Freskia e ushqimeve - Higjiena dhe pastërtia e lartë - Mikpritja dhe simpatia e personelit - Kënaqësia për të ngrënë në një vend argëtues.

   Një nga prioritetet e kompanisë është kujdesi ndaj shërbimit të klientelës. Tek KOLONAT mund të provosh, pa humbur kohë, një vakt të ngrohtë, të ushqyeshëm dhe të shijshëm, që shërbehet me kënaqësi dhe mirësjellje nga punonjësit, në ambiente me gjallëri, me ngjyra dhe komode, ku higjiena është 100% e garantuar.

  Ky aktivitet drejtohet nga një staf profesional i specializuar për këtë profil të ushqimit social. 

  Ne ju japim mundesinë e zgjedhjes së ushqimeve që jo vetëm u përshtaten shijeve tuaja, por edhe janë koherente me nevojat tuaja ditore për kalori. Për këtë qëllim kemi ndërtuar një menu të gjerë, gama e të cilës bëhet gjithnjë e më e larmishme.

  Krahas produkteve tradicionale, si hamburgerat, patatet, produktet e pules  etj., do te gjeni edhe alternativa produktesh si picat, pitet, tostet e sandwich-et dhe sallatat e freskëta e të shijshme.

  ORARI:

  09:00 – 21:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Fast Food
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
  • Restaurant
  • Restorante
  • Ushqim Dhe Pije
 • Cineplexx, QTU

  Cineplexx

  Kinemaja Cineplexx ne QTU vjen me 4 salla te reja dhe transmeton filmat me te ri te Hollywood.
  Te gjitha sallat jane te pajisura me teknologjine me te larte te zerit dhe figures, per nje eksperience te paharrueshme kinemaje.
  Tani qe Cineplexx ka dy vendndodhje, do te mund te zgjidhni ate qe keni me afer.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  • Dyqane Të Reja
  • Kinema
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Wiki

  Prinder!
  Nese ende nuk i keni shoqeruar vogelushet tuaj te vizitojne kendin me te madh te lojerave ne rajon, Mbreterine e Ndodhirave te Benni Bones ne QTU, duhet te nxitoni.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Fëmijë
  • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
  • Lodra Dhe Argëtim
 • New Yorker, QTU

  New Yorker

  Me mbi 1.000 filiale në 44 vende, NEW YORKER është një nga kompanitë lider në biznesin e modës për të rinjë. Gama e saj e produkteve përbëhet nga markat e veta FSBN, FB SISTER (sportive dhe streetwear), AMISU dhe SMOG (casual and eveningwear), CENSORED (të brendshme dhe rroba banjo) dhe një gamë të gjerë aksesorësh. NEW YORKER qëndron për modën, e cila rikrijohet çdo ditë. Stil casual apo një pamje elegante në festë – te NEW YORKER të gjithë mund të gjejnë veshjen e duhur, për pamjen e përsosur dhe me çmim të lirë. Me moton "Vishu për momentin", te ne gjithmonë do të merrni trendet më të fundit të modës. Prej muajit Shkurt, NEW YORKER është pjesë e pandarë e modës edhe në Shqipëri, me tendencat më të fundit dhe me çmimet më konkurruese. Na vizitoni dhe frymëzohuni nga këto stile mode!

  Për më shumë informacion në www.newyorker.fashion.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  • Dyqane Të Reja
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj