ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 - 09:00pm

Dyqane

 • All
 • Aksesorë, Canta & Kepucë
 • Bizhuteri
 • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
 • Dyqane Të Reja
 • Fast Food
 • Fëmijë
 • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
 • Kinema
 • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Kozmetikë
 • Kujdesi Personal/Farmaci
 • Lodra Dhe Argëtim
 • Mirqënie Dhe Bukuri
 • Modë
 • Pajisje Dhe Mobilim
 • Pajisje Sportive
 • Pajisje Sportive
 • Restorante
 • Shtëpi
 • Shërbime
 • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • Të Brendshme
 • Ushqim Dhe Pije
 • Veshje Për Femra
 • Veshje Për Fëmijë
 • Veshje Për Meshkuj
 • Veshje Sportive
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Lauma Lingerie

  Lauma Lingerie është një markë e regjistruar e cila prodhon dhe tregëton veshje të brëndëshme që nga viti 1960. Dyqanet Lauma Lingerie kanë furnizime të rregullta me koleksione çdo muaj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Stile Prezioso

  STILE PREZIOSO nisi rrugëtimin e vet në Shqipëri që në vitin 1992, nisur nga pasioni dhe dashuria për të bukurën, eleganten dhe klasin.

  Lexo më shumë
 • Flo Shoes, QTU

  Flo Shoes

  FLO, Dyqani i hapur së fundmi në QTU sjell këpucë dhe atlete për të gjithë dhe nga markat më të njohura.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Shopp Art

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
  • Pajisje Dhe Mobilim
  • Shtëpi
 • Tally Weijl

  Marka nderkombetare e modes, e themeluar ne vitin 1984 nga Tally- Weijl Elfassi dhe Beat Gruring, sot puneson perafersisht 2800 staf ne mbare boten. Qendra e sherbimit dhe perkrahjes eshte ne Basel /Schweiz

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Mango

  Mango eshte nje brand i njohur ne mbare boten qe dizenjon, prodhon dhe tregton veshje per femra, femije meshkuj dhe aksesore. Mango aktualisht numeron 2730 dyqane ne 109 shtete.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Casa D'oro, QTU

  Casa D'oro

  Casa D’Oro është këtu për të plotësuar dëshirat dhe kërkesat tuaja në sektorin e bizhuterive të floririt, argjendit dhe orave me dy dyqane një në QTU e tjetri te Pazari i Ri.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

shiko më shumë mbaj shtypur SHIFT për ti parë të gjitha shiko të gjitha