fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Dyqane

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, bata

Givoane Gentile

Dyqani I dedikuar me veshje klasike dhe moderne për të gjithë meshkujt tani I bashkohet QTU. Eja na vizitoni në katin 0 në hollin kryesor në qendër dhe zbuloni produktet më elegante dhe të rafuinuara për të gjithë meshkujt.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Alcott, QTU

Atelier

Eleganca dhe klasi te permbledhura nen nje logo krijimi te emrave me te njohur ne fushen e parfumeri dhe kozmetike. Prane ‘Atelier ‘do te gjeni markat me te njohura te parfumeve si Chanel, Tom Ford, Giorgio Armani, YSL, Boss, Givenchy etj

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, bata

Bata

E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju!

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, beauty point

Beauty Point

Parfuma, kremra dhe gjithçka qe lidhet me bukurinë e femrave gjenden me cilësi dhe çmime optimale në Beauty Point. Duke qene se jetojme një jetë intensive, lëkura ka nevojë të luftojë shenjat e dukshme të plakjes nga faktorë biologjikë dhe dëmtimet e shkaktuara nga stili i jetës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Bershka, QTU

Bershka

Bershka u krijua në vitin 1998 si një koncept inovativ i modës për shitjen me pakicë , e cila synon snobët më të rinj në treg. Ka më shumë se 1,000 dyqane Bershka në 68 tregje. Stili urban i modës së Bershka-s karakterizon dyqanet e saj me hapësira të gjera ku klientët mund të gjejnë një larmi veshjesh për në rrugë, muzikë dhe art. Të blesh te Bershka, do të thotë të zhytesh në tendencat më të fundit të modës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Bufalo, QTU

Bufalo

Buffalo-shoes operon ne tregun Shqiptar prej me shume se 15 vitesh. Eksperienca jone disa vjecare i garanton klientit sigurine dhe nje sherbim cilesor. Prioriteti yne jane klientet dhe bejme me te miren tone per te plotesuar kerkesat e tyre duke ju ofruar produktet më cilësore në treg.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Jumbo, QTU

Burger King

Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. Dhe ata na zgjedhin ne sepse restorantet tona janë të njohura për shërbimin e ushqimit me cilësi të lartë dhe të shijshëm. BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë,njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat esklusive dhe ofrimi i ambienteve miqësore dhe familjare është ajo çka e ka bërë markën tonë të suksesshme për më shumë se 50 vjet.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Kontakt

Email: info@burgerking.al

Buzz, QTU

BUZZ

BUZZ është një koncept që vjen për herë të parë në Shqipëri. Duke promovuar një kulturë urbane dhe street style në një mënyrë origjinale BUZZ sjell për ju markat më të njohura ndërkombëtare si: Nike, Jordan, adidas,Under Armour, New Balance, Reebok, Converse, Puma.

BUZZ është stacioni kryesor për adhuruesit e atleteve të cilët zgjedhin cilësinë dhe duan të lënë gjurmë në çdo veshje me atletet e tyre, duke krijuar kështu një stil unik.

BUZZ ofron risitë e fundit, duke zgjedhur në mënyrë të kujdesshme koleksionet më të veçanta, si dhe duke prezantuar produktet në një mënyrë specifike.

Klientët në dyqanet BUZZ ndjekin trendet botërore, por në të njëjtën kohë ata krijojnë trendet e tyre të modës dhe gjithmonë dëshirojnë të jenë një hap përpara të tjerëve duke shprehur qëndrimin e tyre dhe individualizmin përmes stilit unik.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Kontakt

Email: tirana@buzzsneakers.al

Calzedonia, QTU

Calzedonia

Calzedonia u themelua në vitin 1987 në Verona të Italisë, me qëllimin kryesor për të ofruar veshje intime për femra, meshkuj dhe fëmijë. Pas 20 vitesh, Calzedonia ka më shumë se 2 mijë dyqane në të gjithë botën.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Carpisa, QTU

Carpisa

Carpisa është një prodhues italian i çantave, kuletave dhe aksesorëve, me mbi 600 dyqane në mbarë botën. Carpisa u themelua në vitin 2001, në pronësi të Kuvera SpA dhe ka një "rrjet franshize prej më shumë se 600 dyqanesh në Itali dhe jashtë saj". Carpisa është quajtur një "markë e modës së shpejtë". Koleksionet, e pasura me ide, të krijuara me dizajnin italian, paraqesin vlera unike për kombinimin e veshjeve të femrave midis 20 dhe 45 vjeç, trendet e reja përfshijnë edhe burrat, të cilët kanë ndikuar me kërkesa të veçanta. Pikat e forta të koleksioneve të Carpisa janë numri i produkteve të ofruara dhe gama e larmishme e zgjedhjes në secilën kategori.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Casa D'oro, QTU

Casa D'oro

Casa D’Oro është këtu për të plotësuar dëshirat dhe kërkesat tuaja në sektorin e bizhuterive të floririt, argjendit dhe orave. Operojmë së sektorin e shitjes dhe riparimit të floririt nga viti 1991. Specialistët tanë vijnë nga një experiencë 45 vjecare nga shkolla e punimeve të dorës tek ajo që të gjithë e njohin si “Punishtja Floririt te Pazari Ri”. Pranë nesh do gjeni punime dore dhe modele të vecanta floriri, argjendi, ora Polo etj. Ju kërkoni, Ne plotësojmë.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Cineplexx, QTU

Cineplexx

Kinemaja Cineplexx ne QTU vjen me 4 salla te reja dhe transmeton filmat me te ri te Hollywood.
Te gjitha sallat jane te pajisura me teknologjine me te larte te zerit dhe figures, per nje eksperience te paharrueshme kinemaje.
Tani qe Cineplexx ka dy vendndodhje, do te mund te zgjidhni ate qe keni me afer.

Orari

E hënë – E premte
14:30 – 21:00

E shtunë – E dielë
11:30 – 21:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, max optika

Climber


Dyqani i dedikuar për meshkujt ku do të gjeni stile nga më klasikët tek më Casual për veshje të përditshme.
Dyqani tregëton veshje të brandit të mirënjohur ndërkombëtar Climber.
Na vizitoni për të zbuluar koleksionet më të fundit të veshjeve për meshkuj dhe aksesorëve të ndryshëm.
Të jesh përherë në modë me Climber nuk është e vështirë sepse trendet e fundit janë gjithmonë në fokusin tonë

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

COMODITA

Gjithçka fillon me Komoditetin! Comodita HOME hap dyert e Shtëpisë më të re në hapësirat e Qendrës Tregtare QTU. Ju do të njiheni me Comodita Line, Comodita Kitchen, Comodita Accessory . Gjithashtu në dyqanet tona ju mund të gjeni produktet e markave të mirënjohura si: TAC, Pierre Cardin, Scandinavia, Moneta, Boltze dhe shumë marka të tjera. Ekskluziviteti, ofertat dhe dhuratat nuk do të mungojnë!

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Defacto, QTU

Defacto

DeFacto, është pozicionuar midis markave kryesore në sektorët e veshjeve dhe modës në Turqi që nga hapja e dyqanit të parë në 2005. Me 324 dyqane në vend dhe 123 dyqane jashtë vendit, ‘’De Facto’’ vazhdon rrugëtimin si një nga tre kompanitë më të mira të sektorit me veshje për femra, meshkuj dhe fëmijë. ‘’De Facto’’ sjell koleksione të përshtatura për dyqanet në secilin nga shtetet ku operon në përputhje me kulturat lokale dhe mënyrën e jetesës.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Duki Daso, QTU

Duki Daso

Kompania DUKI DASO u themelua në vitin 2006, duke qenë e pranishme në tregun maqedonas dhe në tregun e huaj për 10 vjet në shitjen e çantave për femra, bizhuterive dhe aksesorëve të tjerë të modës. Me punën intensive dhe futjen e produkteve të reja, gama e produkteve është zgjeruar, duke numëruar 15 produkte si: Çanta, bizhuteri, kuleta, shalle, syze, dekorime për flokët, rripa, kostume banje, etj.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, egjeu

Egjeu

‘’Egjeu’’,pjese e Kanellas group, merret me prodhim tekstilesh te ndryshme kryesisht ato të hotelerisë dhe turizmit. Me nje eksperiencë 50 vjecare në treg, Egjeu ka shtrirë punën e saj brenda dhe jashte Greqisë.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, flo

Flo Shoes

FLO, Dyqani i hapur së fundmi në QTU sjell këpucë dhe atlete për të gjithë dhe nga markat më të njohura.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, flormar

Flormar

E themeluar në Milano, kryeqyteti i industrisë së modës, Flormar filloi prodhimin në Turqi në vitin 1970. Flormar u bë një markë e dashur për femrat me prodhimin e saj vjetor prej 120 milion njësish, si dhe gamën e gjerë të produkteve që përbëhen nga bronzerat, pudrat, tonet, rimelet, buzëkuqet, dhe pajisje dhe produkte të kujdesit të lëkurës. Flormar, si një nga kompanitë më të mira botërore të make-up, gjithashtu ka një pjesë prej 21% në tregun e kozmetikës të Turqisë. Duke u ndalur në operacionet e huaja që nga viti 2008, Flormar ka mundur që të bëhet një markë globale me 650 dyqanet e saj të vendosura në 104 vende të botës.
Flormar vjen ne Shqiperi nga kompania Sinani & com Shpk, e cila operon ne treg me artikujt kozmetike qe prej 30 vitesh.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, geox

Geox

Geox është një markë lider në tregun ndërkombëtar të këpucëve. Suksesi i Geox vjen për shkak të përqendrimit të vazhdueshëm në aplikimin e zgjidhjeve inovative dhe teknologjive të produktit që garantojnë papërshkueshmërinë dhe frymëmarrjen. Teknologjia Geox është e mbrojtur nga më shumë se 60 patenta të ndryshme të regjistruara në Itali dhe të shtrira ndërkombëtarisht. Zhvillimi i "teknologjisë së frymëmarrjes" është misioni i Geox.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, goodys

Goody's

Këmbëngulje në cilësi! Kujdes i vazhdueshëm. Besnikëri ndaj klientit. Besueshmëri. Këto janë vlerat e Goody's. Sot, Goody's ofron ushqim të shijshëm, të shëndetshëm dhe të sigurt për më shumë se 160,000 konsumatorë çdo ditë. Menuja e Goody's pasurohet vazhdimisht me vakte që të hapin oreksin. Përzgjedha e kujdesshme e përbërësve dhe përgatitja vetëm pas marrjes se porosisë, janë sekretet e suksesit që qëndron pas recetave të Goody's.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Grill & Souvlaki Stop

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, gruppo fiori

Gruppo Fiori

Gruppo Fiori gjithmonë me koleksione fantastike për preferencat e grupmoshave të reja por jo vetëm. Gjeni në këtë dyqan kombinime pafund në çmime të arsyeshme!

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Iliria’98

"ILIRIA'98" sh.p.k, ofron kurset më të mira në treg, dhe një shërbim të sigurt e të shpejtë pranë sporteleve të saj.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, interspar

INTERSPAR

Në Qershor 2016, Almark shënon ndryshim në historikun e kompanisë duke firmosur kontratën me SPAR International, e arritur nëpërmjet Grupit Balfin. Konsumatori shqiptar provon eksperiencën e re të blerjeve, me 2 Hipermarketet në TEG dhe QTU dhe 10 markete. SPAR, prezent në 43 shtete në 4 kontinente sjell vlera të reja për konsumatorin shqiptar, cilësi, garanci, shumëllojshmëri dhe synon të jetë prezent në Shqipërinë me 100 Supermarkete dhe 10 Hipermarkete.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

It’s OK , QTU

It’s OK

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, jumbo

Jumbo

Në nëntor të vitit 2011 nëpërmjet Balfin Group, zinxhiri më i madh i dyqaneve të lodrave në Greqi dhe në Ballkan, Jumbo realitet dhe në Shqipëri. Fiton menjëherë zemrat e të gjitha grupmoshave. Ashtu si katër vjet më parë, vazhdon të jetë No 1 në treg, për gamën dhe çmimet konkuruese! Jumbo është nje "oaz" ku do të gjeni gjithçka për të gjitha moshat si: lodra, veshje për fëmijë, mjete kancelarie, rroba, dekorues dhe orendi të ndryshme shtëpiake. Jumbo është tanimë dyqani më i madh i lodrave në vendin tonë dhe një nga bizneset më të mëdha në shitjen me pakicë, me 3 dyqane: 2 në Shqipëri TEG-QTU, 1 në Kosovë me fuqi punëtore prej 150 punonjës. Ju garantojmë se do vazhdojmë të jemi pranë jush për t'i dhënë ngjyra jetës suaj.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, jysk

Jysk

Grupi Jysk është një nga rrjetet botërore më të mëdha të shitjeve me pakicë që shet “çdo gjë për shtëpinë”. Jysk është një avantazh unik në tregun tonë për vetë tipologjinë dhe gamën e produkteve që ofron. Këto produkte vijnë për konsumatorët me ndërthurjen e cilësisë perfekte nordike dhe çmimeve të leverdisshme.Jysk ka hapur dyqanin e tij të parë në vitin 1979 në Danimarkë dhe që prej asaj kohe është kthyer në një nga grupet më të mëdha nëpërmjet shoqërive si “JYSK NORDIC”, “JYSK FRANCHISE” dhe “DÄNISCHES BETTENLAGER”.Sot Grupi Jysk numëron më shumë se 2200 qendra, ka të punësuar mbi 19,000 punonjës në mbi 37 vende dhe një xhirim vjetor prej 2.8 miliard euro.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, max optika

KFC


Shija unike nga përzierja e 11 erëzave më në fund në QTU!

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, max optika

Koton


Brandi ndërkombëtar i veshjeve Koton e gjeni në QTU. Na vizitoni për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, lauma lingerie

Lauma Lingerie

Lauma Lingerie është një markë e regjistruar e cila prodhon dhe tregëton veshje të brëndëshme që nga viti 1960. Dyqanet Lauma Lingerie kanë furnizime të rregullta me koleksione çdo muaj. Si pasojë, çdo muaj do të gjeni koleksione të reja dhe promocione. Lauma Lingerie disponon edhe masa extra të vogla dhe gjithashtu masa të mëdha në mënyrë që gjithsecili ta gjejë masën e tij pa hasur probleme. Në dyqanet Lauma Lingerie gjithashtu tregëtohen rrobat e banjës Self Collection dhe getat Gatta.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, lc waikiki

LC Waikiki

Njerëzit vishen me LC Waikiki nën filozofinë "Të gjithë meritojnë të vishen mirë dhe me sensin e "modës së arritshme". Rritja e LC Waikiki në tregjet globale vazhdon që prej 17 vitesh. LC Waikiki ka për qëllim të sigurojë që produktet e tij të cilët janë të përshtatshme për stilin si dhe buxhetin e klientit të mos dëmtojnë shëndetin e njeriut si dhe ambientin ku ato prodhohen. Synimii LC Waikiki është që t'i ofrojë këto produkte në treg në përputhje me nevojat dhe pritshmëritë e klientëve në cilësinë e dëshiruar dhe në kohë.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Kontakt

Telefon: 004 450 025

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, ltb

LTB

LTB Jeans, marka avangarde e themeluar ne 1948, e njohur ne gjithe boten dhe bashkepunuese me nje sere firmash te njohura, nis aktivitetin me 1994-en. Ltb Jeans ndjek trendet e modes ne nivel nderkombetar, ne kuader te qellimeve per tu shenderruar ne nje marke lider qe i jep drejtim modes duke iu ofruar konsumatoreve nje game te gjere artikujsh si xhinse, kemisha, xhupa, bluza, pantallona, fustane, aksesor etj. Cilesia dhe cmimi eshte kombinimi qe na perfaqeson!

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, mango

Mango

Mango eshte nje brand i njohur ne mbare boten qe dizenjon, prodhon dhe tregton veshje per femra, femije meshkuj dhe aksesore. Mango aktualisht numeron 2730 dyqane ne 109 shtete. Koncepti i Mangos eshte i bazuar ne nje aleance midis cilesise se produktit, me nje design original dhe nje imazh koherent te brandit. Te veshesh nje grua moderne ne aktivitetin e saj ditor, eshte formula qe brandi ka analizuar, pershtatur dhe aplikuar ne te gjitha vendet ku Mango eshte present: Ka qene dhe mbetet nje nga çelesat e suksesit tone komercial dhe prestigjit nderkombetar.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, max optika

Max Optika

Max Optika është rrjeti i parë i shitjes me pakicë të produkteve për kujdesin e syrit duke operuar në 24 dyqane në Shqipëri dhe Kosovë.
Dyqanet Max Optika sot janë pikat e referimit jo vetëm për ata që kanë nevojë për një vizitë optometrie dhe syze, por edhe për ata që janë në kërkim të dhuratava të çmuara apo aksesorëve të modës si syzet e diellit dhe optike.
Në Max Optika do të gjeni koleksionet më të fundit me çmimet më të mira në treg.
Mundësitë e zgjedhjes së skeleteve dhe syzeve të diellit janë të gjëra dhe të larmishme Top Brands nga Vogue, Bvlgari, Prada, Dolce&Gabbana, Persol, Ray Ban, Fendi, Flair, Roberto Cavalli, Maui Jim, Police, Chopard dhe shumë të tjera.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Kontakt

Telefon: 069 400 0607

Morellato, QTU

Morellato

Historia e Morellatos filloi në vitin 1930 kur Giulio Morellato hapi një dyqan të orëve dhe stolive në Venecia. Pas disa vjetësh ai u specializua në prodhimin e shiritave prej lëkure për orët e dorës, dhe gjithashtu filloi të bënte stoli të punuara me dorë në ar dhe argjend.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, mothercare

Mothercare

‘Vitet më të mira meritojnë më të mirën’ Me mbi 980 dyqane në 60 vende të ndryshme të botës, ofrojmë një gamë të gjerë veshjesh dhe kepucë për foshnja dhe fëmije deri 8 vjec, dhe cdo gjë që i duhet femijës në shtëpi dhe udhëtim. Ne kategorinë e Shtëpi & udhëtim do të gjeni sedilje makine, karroca, mobilje dhe veshje të buta për to. Produkte banje dhe ushqyerjeje. Ne jemi krenarë për shumëllojshmërinë dhe cilësinë e cila do ju ndihmojë të rrisni sa më mireë voglin tuaj.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, neptun

Neptun

Neptun ka nisur aktivitetin në vitin 1993, në një dyqan modest në bulevardin kryesor Të Tiranës. Hap pas hapi, Neptun u transformua në një nga kompanitë më të mëdha në vend, me një rrjet të gjerë dyqanesh në Tiranë e rrethe. Kompania vepron në fushën e shitjeve me pakicë e shumicë dhe është pjesë e BALFIN GROUP. Një nga grupet më të mëdha e më të suksesshme të biznesit shqiptar, aktiviteti kryesor i të cilit është shitja me pakicë dhe zhvillimi i pronës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, nersi pharma

Nersi Pharma

Nersi pharma eshte themeluar ne vitin 2012, eshte farmaci qe nepermjet sherbimit cilesor, seriozitit ne pune, besueshmerise, vlerave ka arritur majat e saj duke shtrire rrjetin e saj farmaceutik se fundmi dhe ne QTU. Nersi Pharma ofron nje game te gjere te produkteve farmaceutike medikamenteve, vitamina, produkte me baze bimore, dermo kozmetike, ortopedike,material mjeksore, produkte per femije etj, duke ju sjelle dhe sherbyer produktet nga kompanite me prestigjoze te tregut . Nersi Pharma ofron edhe sherbime si: matje tensioni, diabeti, trigriceridesh Nersi Pharma se fundmi ka promovuar produktin e saj Dermatesti i cili sherben per matjen percaktimin e: tipit te lekure, percaktimin e spfse, percaktimin e elasticitetit, percaktimin e llojt te flokut DERMATESTI, SYGJERIMI ME I MIRE I LEKURES SUAJ. Nersi Pharma ka nje staf prej 3 personash ne dispozicion nga e hena ne te diele nga ora 09:00- 21:00 per perkujdesjen e shendetit te pacientit. Misioni dhe synimi yne eshte te japim zgjidhjen e duhur, te ofrojme produkte e duhura me cilesi te larte dhe te marrim rezultatin e deshiruara nepermjet sherimit te personave qe drejtohen dhe kerkoJne ndihme tek Nersi Pharma. Ne kujdesemi per shendetin tuaj, Nersi Pharma gjithmone prane jush.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

New Yorker, QTU

New Yorker

Me mbi 1.000 filiale në 44 vende, NEW YORKER është një nga kompanitë lider në biznesin e modës për të rinjë. Gama e saj e produkteve përbëhet nga markat e veta FSBN, FB SISTER (sportive dhe streetwear), AMISU dhe SMOG (casual and eveningwear), CENSORED (të brendshme dhe rroba banjo) dhe një gamë të gjerë aksesorësh. NEW YORKER qëndron për modën, e cila rikrijohet çdo ditë. Stil casual apo një pamje elegante në festë – te NEW YORKER të gjithë mund të gjejnë veshjen e duhur, për pamjen e përsosur dhe me çmim të lirë. Me moton "Vishu për momentin", te ne gjithmonë do të merrni trendet më të fundit të modës. Prej muajit Shkurt, NEW YORKER është pjesë e pandarë e modës edhe në Shqipëri, me tendencat më të fundit dhe me çmimet më konkurruese. Na vizitoni dhe frymëzohuni nga këto stile mode!

Për më shumë informacion në www.newyorker.fashion.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Nona, QTU

Nona plot me gjona

NONA plot me gjona është një koncept vetë-shërbimi në kategorinë ushqimore që ofron një kuzhinë tradicionale shqiptare, e vendosur në zonën e ushqimit në katin e parë të QTU. Në dispozicion për çdo lloj rasti, falë ambientit të tyre të ngrohtë, nga raste të kohës së lirë deri në dreka të biznesit. Catering restorant është në dispozicion në çdo kohë të ditës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, office shoes

Office Shoes

Office Shoes, është një zinxhir ndërkombëtar dyqanesh, me një imazh shumë të njohur në shitjen e markave globale të këpuceve si Lacoste, CAT, Tommy Hilfiger, Converse, Vans, Polo, Ralph Lauren, New Balance, Dr.Martens, Timberland, Birkenstock,Skechers, Lumberjack,UGG etj me nje cilësi të lartë dhe nëpermjet një shërbimi të përkryer. Sot Office Shoes është i shtrire ne 15 vende te Europes dhe numëron me shumë se 180 dyqane zinxhirë te shitjeve me pakicë.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, okaidi

Okaidi

Marka universale, krijuese dhe e respektueshme e identitetit të çdo fëmije nga 2 deri 14 vjeç. Çdo fëmijë ka mundësi të jetë aktiv, i përgjegjshëm dhe i lumtur. ‘’Okaidi’’ është një markë e pranishme në 52 vende, ajo ofron koleksione dhe vlera që afrojnë të gjitha kulturat dhe krijojnë lidhje midis të gjithë fëmijëve në botë. Disa nga produktet e saj janë kult, të frymëzuara nga koleksionistët e objekteve të fëmijërisë, të zhvilluara në partneritet me disenjatorët me famë dhe të arritshme nga një numër i madh klientësh. ‘’Obaibi’’ si pjese e dyqanit ‘’Okaidi’’ është një markë përkujdesjeje dhe dashurie për çdo fazë të fëmijërisë, që plotëson nevojat themelore dhe universale të fëmijëve të moshës nga 0-3 vjeç.

Orari

E Hënë - E Dielë
09 -22:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, max optika

Optika 1


Optika 1 në bashkëpunim me ZEISS ofron në Shqipëri eksperiencën 200 vjeçare në fushën e optikës të kompanisë gjermane Carl Zeiss.

Optika 1 ju ofron jo vetëm cilësinë më të lartë në botë të lenteve ZEISS, por edhe një kontroll të imtësishëm të shikimit me aparaturat e fjalës së fundit të teknologjisë, nga mjekë okulistë të çertifikuar në Gjermani, nën mbikqyrjen e ZEISS.

Të bësh një vizitë okulistike në optikën tonë do të thotë që përveç problemeve të shikimit si: Miopi, hipermetropi, astigmatizëm etj, vizita ndihmon për të kuptuar nëse syri ka dhe probleme patologjike si katarakt, tension i syrit, degjenerim makular, retinopati diabetike etj.

Lexo më shumë

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, ozdilek

Ozdilek

Kompania Özdilek Albania është e pranishme që në vitin 2005 ne QTU dhe ka ekskluzivitetin & Distributor i vetëm per Shqiperinë nga Kompania Mëmë Özdilek Holding Turqi që eshte e themeluar në vitin 1971. Özdilek eshte nga kompanite më të suksesshme në Turqi me pervoje 47 vjeçare.
MARKA Özdilek eshtë prodhuesi numri një dhe më i miri i tekstileve per shtepi dhe hoteleri ne Turqi dhe Europë, me produkte te Çertifikuar me ISO.
Özdilek Holding ka fabrikat me te medha te tekstileve, disa qendra tregtare & dyqane të vetat.
Zhvillon aktivitetin ne hoteleri me 5 yje, turizëm dhe shërbime, arsim & bujqesi.
Ka mbi 8800 te punesuar ne Turqi.
Eshte i pranishem ne shume vende te botes.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Pandora, QTU

Pandora

E njohur botërisht për bizhuterite bashkëkohore të përfunduara me dorë dhe me çmime konkuruese, PANDORA dizenjon, prodhon dhe tregton bizhuteri të bëra nga materiale të cilësisë së lartë. Frymëzon femrat për të përqafuar individualitetin e tyre dhe të shprehin stilin personal.
Bizhuteritë plot stil dhe femërore të PANDORA's memorizojnë momente të paharrueshme dhe vlera personale në jetë. Dizajnet unike dhe të detajuara të PANDORA's kombinojnë punimet artizanale me teknologjinë moderne dhe shiten në më shumë se 100 shtete nëpër gjashtë kontinente në përafersisht 7,800 pika shitjesh, duke përfshirë më shumë se 2,400 dyqane unike. E themeluar në vitin 1982 dhe me seli qëndrore në Kopenhagen, Danimarkë, PANDORA punëson më shumë se 27,300 njerëz në mbarë botën, prej të cilëve rreth 13,200 janë të vendosur në Tajlandë, aty ku kompania prodhon bizhuteritë e saj. PANDORA është e regjistruar në bursën e NASDAQ Kopenhagen në Danimarkë. Në vitin 2017, të ardhurat totale të PANDORA's ishin 22.8 miliardë DKK (rreth 3.1 miliardë Euro).

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Parfois, QTU

Parfois

Poezi për çdo grua. Parfois është markë portugeze e aksesorëve për femra, me produkte të modës si çanta, bizhuteri, kuleta, syze dielli, rripa, shalle dhe aksesorë të flokëve të bëra me dashuri për një grua e cila adhuron modën. Parfois prodhon rreth 3300 dizajne për çdo sezon dhe sjell stile të reja në dyqane çdo javë. E besueshme, elegante, e përballueshme dhe e dëshirueshme. Ka rreth 700 dyqane në më shumë se 50 vende të botës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, penti

Penti

Kompania prestigjoze e veshjeve të brendshme 'Penti' hap dyqanin e saj në qendrën tregtare QTU, Tiranë. Penti është një marke që operon në këtë sektor nga viti 1950. Penti ofron një gamë të gjerë produktesh intimo, veshje plazhi dhe çorape. Slogani i "Penti" është të prodhojë produkte cilësore me çmime tepër të përballueshme për klientët e saj. Ju mirëpresim në pikën tonë të vetme të shitjes QTU, Tiranë.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, rajmes

Rajmes

"RAJMES" operon prej vitesh në tregun shqiptar në fushen e veshjeve klasike dhe sportive. Me një cilësi të lartë dhe stil të vecantë, RAJMES ofron kualitetin dhe ekskluzivitetin e disa markave të njohura turke, duke bërë te mundur përmbushjen me sukses të shijeve të klienteve tanë. Me moton "BESIMI JUAJ - DETYRIMI YNË", RAJMES plotëson pritshmëritë e çdo klienti. Faleminderit për besimin tuaj!

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, roberto bravo

Roberto Bravo

Vizioni Roberto Bravo është që të krijojë një kategori krejt të re të bazuar në planet e saj unike - një që do të përkthehet në mbarë botën përmes tregut te stolive. Vendosmëria e Roberto Bravo është të jetë një markë pioniere që do të dëshmohet përmes planeve të saj të frymëzuara dhe të inkorporuara përmes linjave të saj të arit, argjendit dhe produkte diamanti.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, Rossmann & Lala

Rossmann & Lala

Me mbi 3600 dyqane në vende te ndryshme te Europes si Gjermani, Poloni etj. Tashmë kualiteti Gjerman ndodhet në Shqipëri në emrin ‘’Rossmann & Lala’’ që nga viti 2009, duke operuar nëpërmjet rrjetit të supermarketeve në Tiranë, Vlorë dhe në Durrës. Kompania ‘’Rossmann & Lala’’ ka si distributor kryesor dhe të vetëm, kompaninë mëmë Rossmann në Gjermani. Ofron për konsumatorët larmishmeri produktesh nga markat më të njohura Gjermane dhe më gjerë, me kualitet 100% Gjerman, për kujdesin personal, kozmetike të shumëanshme, ushqime bio për fëmijë dhe të rritur, ndihmues shtëpiak etj.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Select Watches, QTU

Select Watches

Markat me te njohura te orave si: Tissot, G-Shock, Guess, Festina, M.Kors, Jacques Lemans, Paul Hewitt, Swiss Military prezantohen nga dyqani i orave Select.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Shopp Art, QTU

Shopp Art

Kerkoni gjera te vecanta per shtepin tuaj mobilje dhe dekore te stilit klasik si dhe modern? Gjithcka që ju nevojitet për të dekoruar shtëpinë tuaj duke ruajtur stilin në të cilin keni arreduar shtëpinë. Duke filluar nga dekorime qeramike, vazo, piktura, elemente dekoruese sezonale dhe gjithcka tjeter për të qënë unik. Gjithcka që ju nevojitet për shtëpin tuaj në një vend të vetëm. Ju mirëpresim!

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Sport Vision, QTU

Sport Reality

Dyqani Sport Reality i dedikuar plotësisht Sportit dhe Lifestyle, ju ofron një gamë të gjerë veshjesh, atletesh dhe aksesorësh të përshatshëm për meshkuj, femra, të rinj dhe fëmijë.

Ky rrjet dyqanesh është konceptuar për të monitoruar dhe orientuar stilin sportiv të të gjithë klientëve të tij si edhe për t’i ndihmuar në gjetjen e ekuilibrit ideal mes çmimit dhe cilësisë.

Për të gjithë klientët tanë ne ofrojmë një shumëllojshmëri produktesh nga market me të njohura si: Nike, adidas, Reebok, Converse, Lotto, Ellesse, Lonsdale, Slazenger etc.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Kontakt

Email: qtu@sportreality.al

Sport Vision, QTU

Sport Vision

Sport Vision është lider në shitjen e atleteve, veshjeve dhe paisjeve sportive në rajonin e Ballkanit (Bosnjë dhe Hercegovinë, Serbi, Mal të Zi, Maqedoni, Kroaci, Slloveni, SHQIPËRI, Kosovë, Bullgari dhe Rumani).
Sport Vision zotëron liçensën e prodhimit dhe tregtimit të markave të njohura sportive Champion, Ellesse, Umbro, Lotto, Lonsdale, Sergio Tacchini, Slazenger, Navigare.
Gjithashtu është një distributor kryesor i markave sportive Nike, adidas, Reebok, Under Armour, New Balance, Puma, produket e të cilave mund të gjenden në të gjitha objektet e shitjes me pakicë të kompanisë.
Qëllimi jonë kryesor është që të plotësojmë çdo kërkesë të klientëve tanë, pritshmëritë e tyre për të qenë gjithmonë koherentë me trendet më të reja të artikujve sportivë.
Të gjitha produktet tona vijnë të çertifikuara nga standartet më të larta të çertifikimit për të gjithë ata që duan të bëjnë një investim afatgjatë për stilin e tyre sportiv.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Kontakt

E-mail: qtu@sportvision.al

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, stile prezioso

Stile Prezioso

STILE PREZIOSO nisi rrugëtimin e vet në Shqipëri që në vitin 1992, nisur nga pasioni dhe dashuria për të bukurën, eleganten dhe klasin. Çdo hap i hedhur përgjatë kësaj rruge, deri më sot, ka shërbyer për të rrënjosur themelet e një cilësie maksimale për çdo produkt të përzgjedhur për tregun shqiptar si edhe duke ju përmbajtur një shërbimi për klientin në nivele mahnitëse. Vlera këto të mbetura ende të pakompromentuara edhe sot pas më shumë se 23 vjet udhëtim në një botë thesaresh të çmuara.
Sipas nesh: “Çdo klient që hyn brenda STILE PREZIOSO duhet të largohet me shijen e mirë: të një përkushtimi maksimal, të një vëmendje dhe kulture në shërbimin e këshillimit të përzgjedhjes së bizhuterive, absolutisht të pagjetshëm diku tjetër.”
Përfaqësuesit tanë gjenden gjithmonë në dispozicionin tuaj për t’ju ndihmuar të gjeni dhuratën ideale, për t’ju shoqëruar në udhëtimin tuaj drejt unazës perfekte të një propozimi apo për të kaluar një eksperiencë fantastike në një botë gurësh të çmuar.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Stradivarius , QTU

Stradivarius

Stradivarius ndërmerr një përqasje feministe dhe rinore ndaj veshjes. Ai prezanton projektet e tendencave dhe të stofave (pëlhurave) të reja për klientët e tij të rinj. Dyqanet e tij të mëdha elegante ofrojnë një gamë të gjerë për zgjedhjet e veshjeve për të reja të shkujdesura, plot imagjinatë. 910 dyqanet Stradivarius janë të pranishme në 59 vende të ndryshme të botës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Swarovski

Swarovski është emri i një firme të madhe e themeluar ne vitin 1895, lider ne prerjen e kristalit dhe me nje gamë të gjerë të produkteve të saj luksoze të prodhuara nga Swarovski AG ne Wattens, Austri. Swarovski shton shkëlqim në jetën e përditshme me produkte dhe shërbime me cilësi të lartë që tejkalojnë dëshirat e klientëve tanë. Ne i frymëzojmë klientët tanë me inovacion dhe shpërblejmë besnikërinë e tyre duke u përpjekur të zgjerojmë prezencen dhe gamen e artikujve tane tonë në treg. Gama e gjerë Swarovski përfshin bizhuteri per femra dhe meshkuj te te gjitha grupmoshave, ore dore, aksesore, koleksioneve te limituara Statemant dhe Atelier, figura kristali të mëdha dhe në miniaturë gjithashtu dhe dekoracione për shtepi.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, tabbacoo shop

Tabbacoo Shop

Tobacco Shop, është një dyqan i shitjes me pakicë të produkteve të duhanit në forma të ndryshme dhe aksesorët të lidhur me të, si: tuba, çakmakë, ndeshje, pastrues tubash, tampere tubash. Artikujt e lidhur me duhanin, si puzzles, games, figurines, flasks hip, shkopinj në këmbë, dhe ëmbëlsira. Tobacco Shop është shitësi kryesor i markave të njohura të cigareve.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, tally weijl

Tally Weijl

Marka nderkombetare e modes, e themeluar ne vitin 1984 nga Tally- Weijl Elfassi dhe Beat Gruring, sot puneson perafersisht 2800 staf ne mbare boten. Qendra e sherbimit dhe perkrahjes eshte ne Basel /Schweiz, ndersa Qendra e dizajnit eshte ne Paris/France. Tally Weijl arrin me shume se 680 dyqane ne 31 vende dhe audience nderkombetare gjithmone ne rritje. Tashme nje kompani e madhe por akoma me te njejten fryme orgjinale, pasi punonjesit e Tally Weijl jane ambicioze ashtu si vete themeluesit e saj. Tally Weijl vendosi te prezantohej ne fushaten e saj te pare me slloganin ‘Krejtesisht Seksi”, per te treguar pasionin e madh qe kane per moden dhe qe kjo eshte e ardhmja. Kompania vazdoi te zgjerohej globalisht, dhe ndertoi nje pozicion ne mode si marke per femrat e reja. Ne shesim produktet tona te modes ne me shume se 1000 dyqane. Nga keto me shume se 740 jane dyqanet e veta dhe dyqanet partnere, ne me shume se 34 vende te botes.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Tezenis , QTU

Tezenis

Një rrjet i dyqaneve që paraqesin mbathje, veshje shtëpiake dhe pizhame për burrat, gratë dhe fëmijët. Pamja e dyqaneve Tezenis është kozmopolite, koleksionet janë të reja dhe buta, në zhvillim të vazhdueshëm, të zgjeruara çdo javë nga sende të reja, të dedikuara jo vetëm për gratë dhe burrat, por edhe për fëmijët. Koncepti i shitjes është gjithashtu i ndryshëm: të gjitha artikujt janë të ekspozuarnë manekinë dhe ju mund të zgjidhni dizajnin që ju pëlqen. Politika e çmimeve është jashtëzakonisht konkurruese, duke ushqyer një klientelë të re. Në ditët e sotme ka më shumë se 300 dyqane në Itali dhe më shumë se 100 në vende të tjera.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

The Athlete's Foot, QTU

The Athlete's Foot

The Athlete’s Foot, i përfaqësuar në tregun shqiptar nga kompania e mirënjohur ‘Balkan Sport’, sjell për herë të parë konceptin e një multibrandi Fashion – Sport në Shqipëri. Në ‘The Athlete’s Foot’ ju do të gjeni produktet më unike nga markat më të njohura sportive në botë si: adidas, Reebok, NIKE, Jordan, Puma, New Balance, Converse dhe New Era. The Athlete’s Foot sjell për klientët trendet më të fundit dhe koleksionet më të reja nga bota e modës sportive, duke ju ofruar mundësinë të jenë gjithmonë një hap përpara. Nëse sporti është pasioni juaj dhe stili dëshira juaj, atëherë The Athlete’s Foot është ajo çfarë ju duhet. The Athlete’s Foot | Sport With Style


Orari: 8:30-21:00
Email info@balkansport.al

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, max optika

TOP OPTIK

Top Optik eshte lider ne treg persa i perket markes dhe sherbimeve qe ofrojne ne fushen optike. Vizita te specializuara per syte nga mjeke shqiptare dhe te huaj me aparatura bashkekohore. Lente - progresive, bifocale photochromatike dhe kontakti. Koleksionet e reja me syze dielli dhe optike mberrijne cdo 3 jave ne Top Optika. Mbi 50 marka internationale me cmimet me te mira nga Luxottica group, De rigo, Saffilo, Marchoni. Marka luksi dhe editione te limituara te dizenjuara me metale te çmuara Gold - Platin - Titanium - Ray-ban - D&G - Persol - Bvlgari - Versace - Prada - Mauji-jim - Gucci - Celine - Marc jacobs - Fendi - Chopard - Police - Givenchy - Blu Marine etj...

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Top Shop

Topshop – Zbuloni diçka të re!
Top Shop me nje experiencë 15 vjeçare në tregun Shqiptar dhe Europën Qëndrore e Lindore tregton produkte cilësore dhe me garanci, të cilat i keni parë edhe në Televizione. Në dyqan do të gjeni produkte kuzhine nga Delimano (Shtrydhëse frutash, tenxhere me presion, enë qeramike me efekt guri, enë me induksion), produkte fitnesi (Pista vrapi, orbitrek elite, rrip mesi për tonifikimin e muskujve), bukurie (korse dhe streçe), këpucët Walkmaxx me dizajnin më modern.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 09:00pm

U.S. Polo Assn, QTU

U.S. Polo Assn.

U.S Polo Assn eshte e perjetshme, ajo kurre nuk del nga stili. Histori speciale e elegances, mbi te gjitha tendencat, e ndritshme dhe pasionante, fisnike dhe e rehatshme, nje stil i mrekullueshem, i sinqerte dhe plot ngjyra, gjithmone i ri. Pioner i inovacionit, nje legjende e vertete e jeteses per 125 vjet. Nje harmoni sfiduese e krijuar nga detaje fine, duke formuar persosmerine me ngjyra te theksuara. Nje tradite e pasur dhe unike, tranformimi i nje fisnikerie te rehatshme ne nje stil madheshtor. E themeluar ne vitin 1890 U.S Polo Assn eshte organi udheheqes i sportit te Polos ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. U.S Polo Assn kap autenticitetin e sportit, duke qendruar i vertete ne rrenjet e tij te stilit klasik amerikan.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Unionnet , QTU

Unionnet – Western Union

Rrjetin më të madh të shërbimeve financiare retail në Shqipëri e gjeni edhe në QTU, ku mund të kryeni: Transferta Parash Western Union, Pagesat e Faturave të Energjisë Elektrike, Ujit, Telefonit, Pagesat e Gjobave të Makinës, Taksat dhe Tarifat e Bashkisë Tiranë, Pagesa të Kësteve të Kredisë, Abonimet në TV dhe Internet, Rimbushje dhe aktivizim paketash celulare etj.
Unionnet-Western Union, Kudo dhe Kurdo pranë jush!

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, warch galery

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Wiki, QTU

Wiki

Prinder!
Nese ende nuk i keni shoqeruar vogelushet tuaj te vizitojne kendin me te madh te lojerave ne rajon, Mbreterine e Ndodhirave te Benni Bones ne QTU, duhet te nxitoni.
Koha ne Mbreterine e Ndodhirave te Benni Bones, do te jete nje eksperience e paharrueshme per ta.
Nuk bëhet fjalë thjesht për një kënd ku luhet, sepse në të organizohen edhe festa, seminare dhe është i vetmi kënd lodrash që ka dy hapësira, të brendshme, gjithashtu edhe të jashtme.
Një mbretëri më vete ndodhish, eksplorimesh, një përrallë më vete që i përfshin fëmijët dhe i bën pjesë të një aventure pafund që zhvillohet përherë e më shumë.
Brenda Mbreterise se Benni Bones mund te hyjne femijet deri ne 12 vjec.
Femijet do te shoqerohen nga stafi i specializuar I Benni Bones.
Lodrat janë të gjitha me standard prodhimi të Bashkimit Evropian, që do të thotë më tepër siguri dhe cilësi për higjenën dhe shëndetin e fëmijëve, me materiale miqësore me natyrën dhe jo toksike të certifikuara “CE production”.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Wiki, QTU

WOMEN'SECRET

Women'secret është një markë që ofron veshje të brendshme, veshje gjumi, aksesorë dhe veshmbathje për femra. Krijon idetë emocionuese të reja për ta bërë jetën më të thjeshtë dhe më të këndshme, në raste që provokojnë ndjenja dhe emocione dhe për të tjerët që ofrojnë zgjidhje. ''Woman Secret '' është brand i specializuar në botën femërore: një markë e krijuar për dhe nga gratë. Ajo punon për të zhvilluar një markë globale të aftë për të kombinuar prestigjin, feminitetin, modernitetin dhe çmimet e shkëlqyera. Woman Secret është pjesë e Grupo Cortefiel, grupi i pestë i tekstilit të Evropës.

Orari

E Hënë - E Dielë
09:00-22:00

Jumbo, QTU

Zero Pizza

Shijoni picat tipike Italiane tek Zero Pizza në QTU. Ingredient të freskët dhe menuja e larmishme me pica janë një alternative shumë e mire për të shijuar recetat Italiane ndërkohë që bëni pazaret tuaja në QTU. Ju presim çdo ditë në qendër.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

 • All
 • Aksesorë, Canta & Kepucë
 • Bizhuteri
 • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
 • Dyqane Të Reja
 • Fast Food
 • Fëmijë
 • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
 • Kinema
 • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Lodra Dhe Argëtim
 • Modë
 • Optikë
 • Pajisje Dhe Mobilim
 • Pajisje Sportive
 • Pajisje Sportive
 • Restorante
 • Shtëpi
 • Shërbime
 • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • Të Brendshme
 • Ushqim Dhe Pije
 • Veshje Për Femra
 • Veshje Për Fëmijë
 • Veshje Për Meshkuj
 • Veshje Sportive
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Alcott, QTU

  Atelier

  Eleganca dhe klasi te permbledhura nen nje logo krijimi te emrave me te njohur ne fushen e parfumeri dhe kozmetike. Prane ‘Atelier ‘do te gjeni markat me te njohura te parfumeve si Chanel, Tom Ford, Giorgio Armani, YSL, Boss, Givenchy etj

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, bata

  Bata

  E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Bufalo

  Buffalo-shoes operon ne tregun Shqiptar prej me shume se 15 vitesh. Eksperienca jone disa vjecare i garanton klientit sigurine dhe nje sherbim cilesor. Prioriteti yne jane klientet dhe bejme me te miren tone per te plotesuar kerkesat e tyre duke ju ofruar produktet më cilësore në treg.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Aksesorë, Canta & Kepucë
  • Modë
 • Burger King

  Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. Dhe ata na zgjedhin ne sepse restorantet tona janë të njohura për shërbimin e ushqimit me cilësi të lartë dhe të shijshëm. BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë,njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat esklusive dhe ofrimi i ambienteve miqësore dhe familjare është ajo çka e ka bërë markën tonë të suksesshme për më shumë se 50 vjet.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt

  Email: info@burgerking.al

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Buzz, QTU

  BUZZ

  BUZZ është një koncept që vjen për herë të parë në Shqipëri. Duke promovuar një kulturë urbane dhe street style në një mënyrë origjinale BUZZ sjell për ju markat më të njohura ndërkombëtare si: Nike, Jordan, adidas,Under Armour, New Balance, Reebok, Converse, Puma.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt

  Email: tirana@buzzsneakers.al

  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj
 • Calzedonia

  Calzedonia u themelua në vitin 1987 në Verona të Italisë, me qëllimin kryesor për të ofruar veshje intime për femra, meshkuj dhe fëmijë. Pas 20 vitesh, Calzedonia ka më shumë se 2 mijë dyqane në të gjithë botën.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Të Brendshme
 • Carpisa

  Carpisa është një prodhues italian i çantave, kuletave dhe aksesorëve, me mbi 600 dyqane në mbarë botën. Carpisa u themelua në vitin 2001, në pronësi të Kuvera SpA dhe ka një "rrjet franshize prej më shumë se 600 dyqanesh në Itali dhe jashtë saj". Carpisa është quajtur një "markë e modës së shpejtë". Koleksionet, e pasura me ide, të krijuara me dizajnin italian, paraqesin vlera unike për kombinimin e veshjeve të femrave midis 20 dhe 45 vjeç, trendet e reja përfshijnë edhe burrat, të cilët kanë ndikuar me kërkesa të veçanta. Pikat e forta të koleksioneve të Carpisa janë numri i produkteve të ofruara dhe gama e larmishme e zgjedhjes në secilën kategori.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Aksesorë, Canta & Kepucë
  • Modë
 • Casa D'oro, QTU

  Casa D'oro

  Casa D’Oro është këtu për të plotësuar dëshirat dhe kërkesat tuaja në sektorin e bizhuterive të floririt, argjendit dhe orave.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Cineplexx

  Kinemaja Cineplexx ne QTU vjen me 4 salla te reja dhe transmeton filmat me te ri te Hollywood.
  Te gjitha sallat jane te pajisura me teknologjine me te larte te zerit dhe figures, per nje eksperience te paharrueshme kinemaje.

  Orari

  E hënë – E premte
  14:30 – 21:00

  E shtunë & E dielë
  11:30 – 21:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Kinema
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Climber


  Dyqani i dedikuar për meshkujt ku do të gjeni stile nga më klasikët tek më Casual për veshje të përditshme.
  Dyqani tregëton veshje të brandit të mirënjohur ndërkombëtar Climber.
  Na vizitoni për të zbuluar koleksionet më të fundit të veshjeve për meshkuj dhe aksesorëve të ndryshëm.
  Të jesh përherë në modë me Climber nuk është e vështirë sepse trendet e fundit janë gjithmonë në fokusin tonë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Meshkuj
 • COMODITA

  Gjithçka fillon me Komoditetin! Comodita HOME hap dyert e Shtëpisë më të re në hapësirat e Qendrës Tregtare QTU. Ju do të njiheni me Comodita Line, Comodita Kitchen, Comodita Accessory . Gjithashtu në dyqanet tona ju mund të gjeni produktet e markave të mirënjohura si: TAC, Pierre Cardin, Scandinavia, Moneta, Boltze dhe shumë marka të tjera. Ekskluziviteti, ofertat dhe dhuratat nuk do të mungojnë!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Pajisje Dhe Mobilim
  • Shtëpi
 • Defacto, QTU

  DeFacto

  DeFacto, është pozicionuar midis markave kryesore në sektorët e veshjeve dhe modës në Turqi që nga hapja e dyqanit të parë në 2005. Me 324 dyqane në vend dhe 123 dyqane jashtë vendit, ‘’De Facto’’ vazhdon rrugëtimin si një nga tre kompanitë më të mira të sektorit me veshje për femra, meshkuj dhe fëmijë. ‘’De Facto’’ sjell koleksione të përshtatura për dyqanet në secilin nga shtetet ku operon në përputhje me kulturat lokale dhe mënyrën e jetesës.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Fëmijë
  • Veshje Për Meshkuj
 • Duki Daso

  Kompania DUKI DASO u themelua në vitin 2006, duke qenë e pranishme në tregun maqedonas dhe në tregun e huaj për 10 vjet në shitjen e çantave për femra, bizhuterive dhe aksesorëve të tjerë të modës.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Aksesorë, Canta & Kepucë
  • Bizhuteri
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, egjeu

  Egjeu

  ‘’Egjeu’’,pjese e Kanellas group, merret me prodhim tekstilesh te ndryshme kryesisht ato të hotelerisë dhe turizmit. Me nje eksperiencë 50 vjecare në treg, Egjeu ka shtrirë punën e saj brenda dhe jashte Greqisë.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, flo

  Flo Shoes

  FLO, Dyqani i hapur së fundmi në QTU sjell këpucë dhe atlete për të gjithë dhe nga markat më të njohura.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Flormar

  E themeluar në Milano, kryeqyteti i industrisë së modës, Flormar filloi prodhimin në Turqi në vitin 1970. Flormar u bë një markë e dashur për femrat me prodhimin e saj vjetor prej 120 milion njësish

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Geox

  Geox është një markë lider në tregun ndërkombëtar të këpucëve. Suksesi i Geox vjen për shkak të përqendrimit të vazhdueshëm në aplikimin e zgjidhjeve inovative dhe teknologjive të produktit

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Givoane Gentile

  Dyqani I dedikuar me veshje klasike dhe moderne për të gjithë meshkujt tani I bashkohet QTU. Eja na vizitoni në katin 0 në hollin kryesor në qendër dhe zbuloni produktet më elegante dhe të rafuinuara për të gjithë meshkujt.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Meshkuj
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, beauty point

  Beauty Point

  Parfuma, kremra dhe gjithçka qe lidhet me bukurinë e femrave gjenden me cilësi dhe çmime optimale në Beauty Point. Duke qene se jetojme një jetë intensive, lëkura ka nevojë të luftojë shenjat e dukshme të plakjes

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Bershka, QTU

  Bershka

  Bershka u krijua në vitin 1998 si një koncept inovativ i modës për shitjen me pakicë , e cila synon snobët më të rinj në treg. Ka më shumë se 1,000 dyqane Bershka në 68 tregje.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Goody's

  Këmbëngulje në cilësi! Kujdes i vazhdueshëm. Besnikëri ndaj klientit. Besueshmëri. Këto janë vlerat e Goody's. Sot, Goody's ofron ushqim të shijshëm, të shëndetshëm dhe të sigurt

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Grill & Souvlaki Stop

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, gruppo fiori

  GRUPPO FIORI

  Gruppo Fiori gjithmonë me koleksione fantastike për preferencat e grupmoshave të reja por jo vetëm. Gjeni në këtë dyqan kombinime pafund në çmime të arsyeshme!

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Iliria’98

  "ILIRIA'98" sh.p.k, ofron kurset më të mira në treg, dhe një shërbim të sigurt e të shpejtë pranë sporteleve të saj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Shërbime
  • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • INTERSPAR

  Në Qershor 2016, Almark shënon ndryshim në historikun e kompanisë duke firmosur kontratën me SPAR International, e arritur nëpërmjet Grupit Balfin. Konsumatori shqiptar provon eksperiencën e re të blerjeve

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • It’s OK

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj
 • Jumbo

  Në nëntor të vitit 2011 nëpërmjet Balfin Group, zinxhiri më i madh i dyqaneve të lodrave në Greqi dhe në Ballkan, Jumbo realitet dhe në Shqipëri. Fiton menjëherë zemrat e të gjitha grupmoshave.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Jysk

  Grupi Jysk është një nga rrjetet botërore më të mëdha të shitjeve me pakicë që shet “çdo gjë për shtëpinë”. Jysk është një avantazh unik në tregun tonë për vetë tipologjinë dhe gamën e produkteve që ofron.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • KFC


  Shija unike nga përzierja e 11 erëzave më në fund në QTU!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Koton


  Brandi ndërkombëtar i veshjeve Koton e gjeni në QTU. Na vizitoni për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj
 • Lauma Lingerie

  Lauma Lingerie është një markë e regjistruar e cila prodhon dhe tregëton veshje të brëndëshme që nga viti 1960. Dyqanet Lauma Lingerie kanë furnizime të rregullta me koleksione çdo muaj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • LC Waikiki

  Njerëzit vishen me LC Waikiki nën filozofinë "Të gjithë meritojnë të vishen mirë dhe me sensin e "modës së arritshme". Rritja e LC Waikiki në tregjet globale vazhdon që prej 17 vitesh.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • LTB

  LTB Jeans, marka avangarde e themeluar ne 1948, e njohur ne gjithe boten dhe bashkepunuese me nje sere firmash te njohura, nis aktivitetin me 1994-en. Ltb Jeans ndjek trendet e modes ne nivel nderkombetar

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Mango

  Mango eshte nje brand i njohur ne mbare boten qe dizenjon, prodhon dhe tregton veshje per femra, femije meshkuj dhe aksesore. Mango aktualisht numeron 2730 dyqane ne 109 shtete.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Max Optika

  Max Optika është rrjeti i parë i shitjes me pakicë të produkteve për kujdesin e syrit duke operuar në 11 dyqane në Shqipëri. Dyqanet Max Optika sot janë pikat e referimit jo vetëm për ata që kanë nevojë për një vizitë optometrie

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Morellato, QTU

  MORELLATO

  Historia e Morellatos filloi në vitin 1930 kur Giulio Morellato hapi një dyqan të orëve dhe stolive në Venecia. Pas disa vjetësh ai u specializua në prodhimin e shiritave prej lëkure për orët e dorës, dhe gjithashtu filloi të bënte stoli të punuara me dorë në ar dhe argjend.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Mothercare

  ‘Vitet më të mira meritojnë më të mirën’ Me mbi 980 dyqane në 60 vende të ndryshme të botës, ofrojmë një gamë të gjerë veshjesh dhe kepucë për foshnja dhe fëmije deri 8 vjec, dhe cdo gjë që i duhet femijës në shtëpi

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Neptun

  Neptun ka nisur aktivitetin në vitin 1993, në një dyqan modest në bulevardin kryesor të Tiranës. Hap pas hapi, Neptun u transformua në një nga kompanitë më të mëdha në vend, me një rrjet të gjerë dyqanesh në Tiranë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Nersi Pharma

  Nersi pharma eshte themeluar ne vitin 2012, eshte farmaci qe nepermjet sherbimit cilesor, seriozitit ne pune, besueshmerise, vlerave ka arritur majat e saj duke shtrire rrjetin e saj farmaceutik se fundmi dhe ne QTU.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • New Yorker, QTU

  New Yorker

  Me mbi 1.000 filiale në 44 vende, NEW YORKER është një nga kompanitë lider në biznesin e modës për të rinjë.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Dyqane Të Reja
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj
 • Nona, QTU

  NONA PLOT ME GJONA

  NONA plot me gjona është një koncept vetë-shërbimi në kategorinë ushqimore që ofron një kuzhinë tradicionale shqiptare, e vendosur në zonën e ushqimit në katin e parë të QTU.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Fast Food
  • Restorante
  • Ushqim Dhe Pije
 • Office Shoes

  Office Shoes, është një zinxhir ndërkombëtar dyqanesh, me një imazh shumë të njohur në shitjen e markave globale të këpuceve si Lacoste, CAT, Tommy Hilfiger, Converse, Vans, Polo, Ralph Lauren, New Balance

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Okaidi

  Marka universale, krijuese dhe e respektueshme e identitetit të çdo fëmije nga 2 deri 14 vjeç. Çdo fëmijë ka mundësi të jetë aktiv, i përgjegjshëm dhe i lumtur. ‘’Okaidi’’ është një markë e pranishme në 52 vende

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Optika 1


  Optika 1 në bashkëpunim me ZEISS ofron në Shqipëri eksperiencën 200 vjeçare në fushën e optikës të kompanisë gjermane Carl Zeiss.

  Optika 1 ju ofron jo vetëm cilësinë më të lartë në botë të lenteve ZEISS, por edhe një kontroll të imtësishëm të shikimit me aparaturat e fjalës së fundit të teknologjisë, nga mjekë okulistë të çertifikuar në Gjermani, nën mbikqyrjen e ZEISS.

  Të bësh një vizitë okulistike në optikën tonë do të thotë që përveç problemeve të shikimit si: Miopi, hipermetropi, astigmatizëm etj, vizita ndihmon për të kuptuar nëse syri ka dhe probleme patologjike si katarakt, tension i syrit, degjenerim makular, retinopati diabetike etj.

  Lexo më shumë
  • Optikë
 • Ozdilek

  Kompania Özdilek Albania është e pranishme që në vitin 2005 ne QTU dhe ka ekskluzivitetin & Distributor i vetëm per Shqiperinë nga Kompania Mëmë Özdilek Holding Turqi që eshte e themeluar në vitin 1971.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Pandora

  E njohur botërisht për bizhuterite bashkëkohore të përfunduara me dorë dhe me çmime konkuruese, PANDORA dizenjon, prodhon dhe tregton bizhuteri të bëra nga materiale të cilësisë së lartë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Bizhuteri
 • Parfois

  Poezi për çdo grua. Parfois është markë portugeze e aksesorëve për femra, me produkte të modës si çanta, bizhuteri, kuleta, syze dielli, rripa, shalle dhe aksesorë të flokëve të bëra me dashuri për një grua e cila adhuron modën.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Penti

  Kompania prestigjoze e veshjeve të brendshme 'Penti' hap dyqanin e saj në qendrën tregtare QTU, Tiranë. Penti është një marke që operon në këtë sektor nga viti 1950. Penti ofron një gamë të gjerë produktesh intimo

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, rajmes

  RAJMES

  "RAJMES" operon prej vitesh në tregun shqiptar në fushen e veshjeve klasike dhe sportive.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Roberto Bravo

  Vizioni Roberto Bravo është që të krijojë një kategori krejt të re të bazuar në planet e saj unike - një që do të përkthehet në mbarë botën përmes tregut te stolive. Vendosmëria e Roberto Bravo është të jetë një markë pioniere

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Rossmann & Lala

  Me mbi 3600 dyqane në vende te ndryshme te Europes si Gjermani, Poloni etj. Tashmë kualiteti Gjerman ndodhet në Shqipëri në emrin ‘’Rossmann & Lala’’ që nga viti 2009, duke operuar nëpërmjet rrjetit të supermarketeve

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Select Watches, QTU

  SELECT WATCHES

  Markat me te njohura te orave si: Tissot, G-Shock, Guess, Festina, M.Kors, Jacques Lemans, Paul Hewitt, Swiss Military prezantohen nga dyqani i orave Select.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Aksesorë, Canta & Kepucë
 • Shopp Art, QTU

  SHOPP ART

  Kerkoni gjera te vecanta per shtepin tuaj mobilje dhe dekore te stilit klasik si dhe modern? Gjithcka që ju nevojitet për të dekoruar shtëpinë tuaj duke ruajtur stilin në të cilin keni arreduar shtëpinë.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
  • Pajisje Dhe Mobilim
  • Shtëpi
 • Sport Reality

  Dyqani Sport Reality i dedikuar plotësisht Sportit dhe Lifestyle, ju ofron një gamë të gjerë veshjesh, atletesh dhe aksesorësh të përshatshëm për meshkuj, femra, të rinj dhe fëmijë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt

  Email: qtu@sportreality.al

  Lexo më shumë
  • Pajisje Sportive
  • Pajisje Sportive
  • Veshje Për Meshkuj
  • Veshje Sportive
 • Sport Vision

  Sport Vision është lider në shitjen e atleteve, veshjeve dhe paisjeve sportive në rajonin e Ballkanit (Bosnjë dhe Hercegovinë, Serbi, Mal të Zi, Maqedoni, Kroaci, Slloveni, SHQIPËRI, Kosovë, Bullgari dhe Rumani).

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt


  E-mail: qtu@sportvision.al

  Lexo më shumë
 • Stile Prezioso

  STILE PREZIOSO nisi rrugëtimin e vet në Shqipëri që në vitin 1992, nisur nga pasioni dhe dashuria për të bukurën, eleganten dhe klasin.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt


  Lexo më shumë
 • Stradivarius

  Stradivarius ndërmerr një përqasje feministe dhe rinore ndaj veshjes. Ai prezanton projektet e tendencave dhe të stofave (pëlhurave) të reja për klientët e tij të rinj. Dyqanet e tij të mëdha elegante ofrojnë një gamë të gjerë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Femra
 • Swarovski

  Swarovski është emri i një firme të madhe e themeluar ne vitin 1895, lider ne prerjen e kristalit dhe me nje gamë të gjerë të produkteve të saj luksoze të prodhuara nga Swarovski AG ne Wattens, Austri. Swarovski shton shkëlqim në jetën e përditshme me produkte dhe shërbime me cilësi të lartë që tejkalojnë dëshirat e klientëve tanë. Ne i frymëzojmë klientët tanë me inovacion dhe shpërblejmë besnikërinë e tyre duke u përpjekur të zgjerojmë prezencen dhe gamen e artikujve tane tonë në treg. Gama e gjerë Swarovski përfshin bizhuteri per femra dhe meshkuj te te gjitha grupmoshave, ore dore, aksesore, koleksioneve te limituara Statemant dhe Atelier, figura kristali të mëdha dhe në miniaturë gjithashtu dhe dekoracione për shtepi.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Bizhuteri
  • Modë
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, tabbacoo shop

  TABBACOO SHOP

  Tobacco Shop, është një dyqan i shitjes me pakicë të produkteve të duhanit në forma të ndryshme dhe aksesorët të lidhur me të, si: tuba, çakmakë, ndeshje, pastrues tubash, tampere tubash.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Tally Weijl

  Marka nderkombetare e modes, e themeluar ne vitin 1984 nga Tally- Weijl Elfassi dhe Beat Gruring, sot puneson perafersisht 2800 staf ne mbare boten. Qendra e sherbimit dhe perkrahjes eshte ne Basel /Schweiz

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Tezenis

  Një rrjet i dyqaneve që paraqesin mbathje, veshje shtëpiake dhe pizhame për burrat, gratë dhe fëmijët. Pamja e dyqaneve Tezenis është kozmopolite, koleksionet janë të reja dhe buta, në zhvillim të vazhdueshëm, të zgjeruara çdo javë nga sende të reja, të dedikuara jo vetëm për gratë dhe burrat, por edhe për fëmijët. Koncepti i shitjes është gjithashtu i ndryshëm: të gjitha artikujt janë të ekspozuarnë manekinë dhe ju mund të zgjidhni dizajnin që ju pëlqen. Politika e çmimeve është jashtëzakonisht konkurruese, duke ushqyer një klientelë të re. Në ditët e sotme ka më shumë se 300 dyqane në Itali dhe më shumë se 100 në vende të tjera.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Të Brendshme
 • TOP OPTIK

  Top Optik eshte lider ne treg persa i perket markes dhe sherbimeve qe ofrojne ne fushen optike. Vizita te specializuara per syte nga mjeke shqiptare dhe te huaj me aparatura bashkekohore. Lente - progresive, bifocale photochromatike dhe kontakti. Koleksionet e reja me syze dielli dhe optike mberrijne cdo 3 jave ne Top Optika. Mbi 50 marka internationale me cmimet me te mira nga Luxottica group, De rigo, Saffilo, Marchoni. Marka luksi dhe editione te limituara te dizenjuara me metale te çmuara Gold - Platin - Titanium - Ray-ban - D&G - Persol - Bvlgari - Versace - Prada - Mauji-jim - Gucci - Celine - Marc jacobs - Fendi - Chopard - Police - Givenchy - Blu Marine etj...

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Optikë
 • Top Shop

  Top Shop me nje experiencë 15 vjeçare në tregun Shqiptar dhe Europën Qëndrore e Lindore tregton produkte cilësore dhe me garanci, të cilat i keni parë edhe në Televizione. Në dyqan do të gjeni produkte kuzhine nga Delimano (Shtrydhëse frutash, tenxhere me presion, enë qeramike me efekt guri, enë me induksion), produkte fitnesi (Pista vrapi, orbitrek elite, rrip mesi për tonifikimin e muskujve), bukurie (korse dhe streçe), këpucët Walkmaxx me dizajnin më modern.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • The Athlete's Foot

  The Athlete’s Foot, i përfaqësuar në tregun shqiptar nga kompania e mirënjohur ‘Balkan Sport’, sjell për herë të parë konceptin e një multibrandi Fashion – Sport në Shqipëri. Në ‘The Athlete’s Foot’ ju do të gjeni produktet më unike nga markat më të njohura sportive në botë si: adidas, Reebok, NIKE, Jordan, Puma, New Balance, Converse dhe New Era. The Athlete’s Foot sjell për klientët trendet më të fundit dhe koleksionet më të reja nga bota e modës sportive, duke ju ofruar mundësinë të jenë gjithmonë një hap përpara. Nëse sporti është pasioni juaj dhe stili dëshira juaj, atëherë The Athlete’s Foot është ajo çfarë ju duhet. The Athlete’s Foot | Sport With Style


  Orari: 8:30-21:00
  Email info@balkansport.al

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Fëmijë
  • Veshje Për Meshkuj
 • U.S. Polo Assn.

  U.S Polo Assn eshte e perjetshme, ajo kurre nuk del nga stili. Histori speciale e elegances, mbi te gjitha tendencat, e ndritshme dhe pasionante, fisnike dhe e rehatshme, nje stil i mrekullueshem, i sinqerte dhe plot ngjyra, gjithmone i ri. Pioner i inovacionit, nje legjende e vertete e jeteses per 125 vjet. Nje harmoni sfiduese e krijuar nga detaje fine, duke formuar persosmerine me ngjyra te theksuara. Nje tradite e pasur dhe unike, tranformimi i nje fisnikerie te rehatshme ne nje stil madheshtor. E themeluar ne vitin 1890 U.S Polo Assn eshte organi udheheqes i sportit te Polos ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. U.S Polo Assn kap autenticitetin e sportit, duke qendruar i vertete ne rrenjet e tij te stilit klasik amerikan.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Fëmijë
  • Veshje Për Meshkuj
 • Unionnet – Western Union

  Rrjetin më të madh të shërbimeve financiare retail në Shqipëri e gjeni edhe në QTU, ku mund të kryeni: Transferta Parash Western Union, Pagesat e Faturave të Energjisë Elektrike, Ujit, Telefonit, Pagesat e Gjobave

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Wiki

  Prinder!
  Nese ende nuk i keni shoqeruar vogelushet tuaj te vizitojne kendin me te madh te lojerave ne rajon, Mbreterine e Ndodhirave te Benni Bones ne QTU, duhet te nxitoni.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Fëmijë
  • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
  • Lodra Dhe Argëtim
 • WOMEN'SECRET

  Women'secret është një markë që ofron veshje të brendshme, veshje gjumi, aksesorë dhe veshmbathje për femra. Krijon idetë emocionuese të reja për ta bërë jetën më të thjeshtë dhe më të këndshme, në raste që provokojnë ndjenja dhe emocione dhe për të tjerët që ofrojnë zgjidhje. ''Woman Secret '' është brand i specializuar në botën femërore: një markë e krijuar për dhe nga gratë. Ajo punon për të zhvilluar një markë globale të aftë për të kombinuar prestigjin, feminitetin, modernitetin dhe çmimet e shkëlqyera. Woman Secret është pjesë e Grupo Cortefiel, grupi i pestë i tekstilit të Evropës.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  09:00-22:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Fëmijë
  • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
  • Lodra Dhe Argëtim
 • Jumbo, QTU

  ZERO PIZZA

  Shijoni picat tipike Italiane tek Zero Pizza në QTU.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Fast Food
  • Restorante
  • Ushqim Dhe Pije