fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Dyqane

Duki Daso, QTU

Duki Daso

Kompania DUKI DASO u themelua në vitin 2006, duke qenë e pranishme në tregun maqedonas dhe në tregun e huaj për 10 vjet në shitjen e çantave për femra, bizhuterive dhe aksesorëve të tjerë të modës. Me punën intensive dhe futjen e produkteve të reja, gama e produkteve është zgjeruar, duke numëruar 15 produkte si: Çanta, bizhuteri, kuleta, shalle, syze, dekorime për flokët, rripa, kostume banje, etj.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00