fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Dyqane

Cineplexx, QTU

Cineplexx

Kinemaja Cineplexx ne QTU vjen me 4 salla te reja dhe transmeton filmat me te ri te Hollywood.
Te gjitha sallat jane te pajisura me teknologjine me te larte te zerit dhe figures, per nje eksperience te paharrueshme kinemaje.
Tani qe Cineplexx ka dy vendndodhje, do te mund te zgjidhni ate qe keni me afer.

Orari

E hënë – E premte
14:30 – 21:00

E shtunë – E dielë
11:30 – 21:00