fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Dyqane

Alcott, QTU

Atelier

Eleganca dhe klasi te permbledhura nen nje logo krijimi te emrave me te njohur ne fushen e parfumeri dhe kozmetike. Prane ‘Atelier ‘do te gjeni markat me te njohura te parfumeve si Chanel, Tom Ford, Giorgio Armani, YSL, Boss, Givenchy etj

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00