fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Dyqane

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, max optika

Max Optika

Max Optika është rrjeti i parë i shitjes me pakicë të produkteve për kujdesin e syrit duke operuar në 24 dyqane në Shqipëri dhe Kosovë.
Dyqanet Max Optika sot janë pikat e referimit jo vetëm për ata që kanë nevojë për një vizitë optometrie dhe syze, por edhe për ata që janë në kërkim të dhuratava të çmuara apo aksesorëve të modës si syzet e diellit dhe optike.
Në Max Optika do të gjeni koleksionet më të fundit me çmimet më të mira në treg.
Mundësitë e zgjedhjes së skeleteve dhe syzeve të diellit janë të gjëra dhe të larmishme Top Brands nga Vogue, Bvlgari, Prada, Dolce&Gabbana, Persol, Ray Ban, Fendi, Flair, Roberto Cavalli, Maui Jim, Police, Chopard dhe shumë të tjera.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Kontakt

Telefon: 069 400 0607