ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 - 10:00pm

Evente

Evente

Gezuar Shqiperi

29 nentor, nga ora 11:00-14:00, ne QTU festojme Festen e Pavaresise dhe Clirimit!

Detaje

Orari

29 Nëntor
11:00 - 14:00

Data e fillimit të eventit 29/11/2018 11:00 am
Data e mbarimit të eventit 29/11/2018 2:00 pm

Gezuar Shqiperi

28 nentor, nga ora 11:00-14:00, ne QTU festojme Festen e Pavaresise dhe Clirimit!

Detaje

Orari

28 Nëntor
11:00 - 14:00

Data e fillimit të eventit 28/11/2018 11:00 am
Data e mbarimit të eventit 28/11/2018 2:00 pm

Fundjava ne QTU

Eshte e sigurt, qe me aktivitetet qe do te zhvillohen gjate fundjaves ne QTU, femijet tuaj do te argetohen pafund.
Mqs jemi ne muajin e Kampionatit Boteror, futbolli do te jete kryefjala e ketyre aktiviteteve.
Ejani te veshur me fanellen e kombetares suaj te preferuar dhe performoni si futbollist.

Detaje

Orari

E Shtunë
17:00 - 20:00

E Dielë
11:00 - 14:00

Data e fillimit të eventit 30/06/2018 5:00 pm
Data e mbarimit të eventit 01/07/2018 2:00 pm