ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 - 09:00pm

Të reja

Fundjava ne QTU

Vizual per aktivitetin e fundjaves ne QTU

 

Neser ora 17:00 – 20:00 dhe te dielen 11:00 – 14:00, ne QTU rikthehen fundjavat e dedikuara femijeve.

Do te luajme, do te kercejme, ngjyrosim e mesojme shume gjera te reja.
Pasi te jeni argetuar, sebashku me prinderit perfundoni blerjet per vitin e ri shkollor.
Jumbo, InterSpar, Neptun, LTB, LC WAIKIKI, Adidas dhe shume dyqane te tjera, ofrojne gjithcka ju duhet per ta nisur mbare sezonin e ri shkollor.
Ju mirepresim.
QTU. Kenaqesia e Blerjeve.