fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00.

Të reja

Shpallet fituesja e makinës, ja kush e fitoi “Ford Ka” e vitit 2019

Është shpallur të dielën e 13 Tetor në QTU fituesi i makinës “Ford Ka” të vitit 2019.

Besa Murati nga Tirana u shpall fituese pasi mori pjesë në shortin e 4 ditëve Outlet, ku me vetëm një blerje minimale të gjithë mund të bëheshin pjesë e shortit.

Të shumtë ishin ata që mbushën ambientet e qendrës, ndërsa pa vajtur ora 18:00 një lumë makinash u drejtuan drejt saj.

Para komisionit të përbërë nga përfaqësues të AMLF-së dhe Ministrisë së Financave, Besa u shpall fituese e një “Ford Ka 2019” dhe mes duartrokitjesh, mori çmimin e fituar.

Supriza të tjera ju presin nga QTU, e gjitha rreth teje!