fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Të reja

Mango prezanton koleksionin e ri të Pranverë – Verë 2020

Më në fund! Mango sapo ka publikuar koleksionin e ri të Pranverë – Verë 2020.

Për ta bërë pritjen sa më të këndshme, marka spanjolle na sjell një avancë të asaj që do të gjejmë, ku fundet e viteve 70-të shkrihen me tendencat e momentit për të krijuar një stil unik.

Veshjet e gjata do të jenë mbretërit e stilit të rrugës

Me ardhjen e  sezonit të pranverës, Mango propozon që në ditët tona të veshim fustane të gjata, ku kontrollin e marrin lulet shumëngjyrëshe. Sa më shumë që kalojnë vitet, modeli i lules nuk del jashtë stilit, dhe këto veshje e dëshmojnë atë për ne.

Në kombinimet e përsosura të ngjyrave për sezonin e pranverës, këto modele mbushin veshjet tona me gjallëri dhe argëtim.

Kthimi i jelekëve

Një nga tendencat e Pranverë-Verë 2020 që “kërcënon” të pushtojë gjithçka janë jelekët ... dhe Mango lançon versione të ndryshme. Në pëlhurë ose xhinse, këto dizajne bëhen protagonistët absolute të veshjes përfundimtare.

Më poshtë një pjesë e asaj që do të gjeni në Mango këtë sezon: