fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 22:00

Të reja

Bershka TIE DYE

Sfumaturat që nuk dalin kurrë jasht mode

Stili Tie Dye, që e ka origjinën nga vitet '70, është rikthyer më fuqishëm se kurrë këtë verë si një nga tendencat dominuese. Copa me sfumatura ngjyrash që krijojnë printime unike, po marrin një rol gjithnjë e më të madh në stilin e rrugës.

Bershka ka pershirë ne koleksionin e sajë të ri, sfumaturat e stilit TieDye, në modele të ndryshme të shkrira në një look sportiv. Midis tyre do të gjeni disa must haves si fustani i ngushtë stil surf për vajza, tuta me bel elastic, seti 3-sh I pantallonave biker shorts, si dhe një crop top plus bluzë me kapuç gjithmonë cropped.  Ngjyra është fokusi i kësaj tendence, dhe do ta gjeni atë si në variantet me disa sfumatura ngjyrash apo dhe vetëm me sfumaturën e të njëjtës ngjyrë.

Tani e gjeni këte super koleksion në Bershka QTU 

#bershkastyIe