fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 22:00

Të reja

Koleksionet e reja në Calzedonia

Inspirohuni nga koleksioni i fundit dhe kujdesuni për veten me rrobat e banjës më në modë për femra, meshkuj dhe fëmijë.

Hidhini një sy koleksioneve më të fundit të cilat mund ti gjeni në dyqanin e Calzedonia në QTU.

Nëse ju pëlqen të bëni pazar dhe të freskoni garderobën tuaj me trendet e fundit atëher keni gjetur vendin e duhur dhe nuk keni nevoj të kërkoni më tej.

Duke vizituar dyqanin e Calzedonia do të gjeni trendet më të fundit nga koleksionet e reja. Në dyqan do të gjeni produktet e reja për femra si rroba banje, streçe dhe çorape dhe do të shini se koleksioni i ri është dizenjuar për të sjell një pamje të një niveli tjetër.

Këto produkte mund të kombinohen thjeshtë për të arritur stile të ndryshme.

Edhe nëse preferoni një 'outfit' sportiv, rastësor apo të modës tek Calzedonia do të gjeni të preferuarat tuaja.

Mos harroni gjithashtu të shihni modelet e reja për meshkuj dhe fëmijë.

Të dyja koleksionet janë të disponueshme në stile të ndryshme si për rrobat e banjës ashtu edhe për çorapet.

Nëse ajo që ju dëshironi është një rifreskim i garderobës, tek Calzedoni në QTU do të gjeni gjithçka ju nevojitet.

Përfitoni nga stili unik i markës dhe shtojini garderobës së këtij sezoni veror veshjet 'must-have' të Calzedonia.