fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 22:00

Të reja

Iluzionet optike bëhen pjesë e modës.

Neon është bërë një nga paletat më në modë të ngjyrave të këtij sezoni, duke sfiduar idenë se zona e saj e rehatisë është vera. Koleksioni Bershka është i mbushur me veshje me ngjyra të ndryshme neoni, nga pulovrat deri te aksesorët.

Duke sjell një ndryshim të guximshëm, Bershka ju paraqet LENTICULAR, një seri veshjesh të frymëzuara nga sporti ku ngjyra bazë është neoni.

Efekti (i përdorur në ekranet 3D) është riprodhuar në pëlhurën e palltove puffer në versione me ngjyra të ndryshme, duke krijuar një ndjesi lëvizjeje ndërsa veshja shikohet nga kënde të ndryshme.

Kjo krijon një iluzion optik, duke i dhënë xhaketës një efekt të ndryshimit të ngjyrës.

Përveç kësaj, puffers portokalli dhe jeshile janë paraqitur në një version të madh I cili bëhet edhe jelek - dy veshje në një!

Xhaketa rozë është e prerë, një nga përshtatjet më të këndshme këtë dimër.

Zgjidhni modelet që ju pëlqejnë më shumë tek Bershka në QTU.