fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 22:00

Të reja

TAILORING IN 2021

TAILORING IN 2021

Bershka po fillon editorialin e saj të ri të frymëzuar nga vitet 2000 për t'i dhënë një kthesë pjesëve të saj më ikonike të veshjeve. Gri, e përzier me ngjyra neoni si portokalli, e verdhë dhe rozë, është ngjyra e paraqitur e këtij koleksioni. Grey Tailoring është një koleksion për çdo ditë dhe është plot me artikuj të tilla si një xhaketë sportive e shkurtuar me rripa në bel dhe mëngë të ndashëm për ta kthyer atë në një jelek (ju mund të vishni edhe mëngët), një fustan këmishë që mund të bëhet veshja juaj e preferuar nga ky koleksion, dhe gjithashtu një mini-fustan dhe një jumpsuit, një nga trendet e sezonit.

Duke ndjekur gjurmët e këpucëve chunky, këpucët e verës gjithashtu vijnë XL, dhe Bershka ju ofron sandale me rripa që nuk do të mund t'i rezistoni. Për sa i përket aksesorëve, mini çantat dhe syzet e diellit transparente do t'ju japin prekjen më të ftohtë për këto pamje të domosdoshme për veshjet tuaja. Gjeni koleksionin e ri Grey Tailoring tani në dyqanin tuaj të preferuar Bershka në QTU.