ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 - 09:00pm

Të reja

PENTI QTU


Me ne fund Vera eshte ketu dhe sezoni I plazhit eshte I hapur per te gjithe!
Ne PENTI QTU kete sezon rroba banjot do ti gjeni ne nje diversitet modelesh, stilesh dhe ngjyrash. Nese behet fjale per detaje dhe cmime fantastike, PENTI eshte gjithmone pergjigja. Kete Vere zgjidh Penti

1 qershor
Ju mund të Aplikoni për të marrë pjesë në sfilatën
Fashion Kids nëpërmjet formularit të mëposhtëm.

Aplikimet pranohen për femijë nga mosha 5-15vjeç.

Numër i limituar pjesëmarrësish.

Për shkak të numerit të lartë të pjesmarrjes aplikimet kanë përfunduar.


PLOTËSONI TË DHËNAT TUAJA:
1 qershori

Emër, Mbiemër i fëmijës tuaj(*)
Input i pavlefshëm

Mosha e fëmijës(*)
Invalid Input

Foto(*)
Invalid Input

Emër, Mbiemër i prindit(*)
Input i pavlefshëm

Nr. celulari i prindit(*)
Input i pavlefshëm

E-mail i prindit(*)
Invalid Input
Ja si mund të bëheni fitues i Samsung Galaxy S10!Ndoshta jo të gjithë e kemi mundësinë që të bëhemi zotërues të zërit më të fundit që ofron teknologjia, apo të ndërrojmë aparatët tanë celularë me ata më të rinj, që porsa kanë dalë nëpër vitrinat e dyqaneve dhe janë ëndrra e shumë të rinjve që ndjekin trendet e modës.

Por tani të gjithë kanë mundësinë të provojnë fatin me kuponat gërvisht e fito, ku do te dhurohet pikërisht celulari i ëndrrave, Samsung Galaxy S10, i sapolançuar në vendin tonë.

Lexo më shumë

Eja në WIKI!Bli një biletë për në ‘’Mbretërinë e Ndodhirave’’ dhe fito një biletë tjetër falas për ta shpenzuar në datat 11-15 Mars.
Dëshiron të festosh ditëlindjen me Benni Bones?
Në WIKI mund të organizosh festën tënde plot surpriza, duke ftuar edhe miqtë e tu të dashur.

Lexo më shumë