ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 - 09:00pm

Të reja

Ja si mund të bëheni fitues i Samsung Galaxy S10!Ndoshta jo të gjithë e kemi mundësinë që të bëhemi zotërues të zërit më të fundit që ofron teknologjia, apo të ndërrojmë aparatët tanë celularë me ata më të rinj, që porsa kanë dalë nëpër vitrinat e dyqaneve dhe janë ëndrra e shumë të rinjve që ndjekin trendet e modës.

Por tani të gjithë kanë mundësinë të provojnë fatin me kuponat gërvisht e fito, ku do te dhurohet pikërisht celulari i ëndrrave, Samsung Galaxy S10, i sapolançuar në vendin tonë.

Lexo më shumë

Eja në WIKI!Bli një biletë për në ‘’Mbretërinë e Ndodhirave’’ dhe fito një biletë tjetër falas për ta shpenzuar në datat 11-15 Mars.
Dëshiron të festosh ditëlindjen me Benni Bones?
Në WIKI mund të organizosh festën tënde plot surpriza, duke ftuar edhe miqtë e tu të dashur.

Lexo më shumë

Guida e dhuratave këtë Shën ValentinDita e dashurisë nuk është vetëm 14 Shkurti, por e gjithë koha e shpenzuar me personin tënd të zemrës.
Nuk ka rëndësi çfarë dhuroni, e rëndësishme është përkujdesja dhe dedikimi i treguar edhe me dhurata simbolike.
Ju nevojiten ide për dhurata?

Lexo më shumë