fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Pajisje sportive

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Sport Reality

  Dyqani Sport Reality i dedikuar plotësisht Sportit dhe Lifestyle, ju ofron një gamë të gjerë veshjesh, atletesh dhe aksesorësh të përshatshëm për meshkuj, femra, të rinj dhe fëmijë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Kontakt

  Telefon: 069 705 5657

  Email: qtu@sportreality.al

  Lexo më shumë
 • Sport Vision

  Sport Vision është grupi i dyqaneve multibrand dhe përfaqësues ZYRTAR për tregtimin me shumicë dhe pakicë të firmave: Nike, Champion, Sergio Tacchini, Umbro, Ellesse, Lonsdale, Convers, Brugi, Ring Sport, Carrera, Vans, Speedo, Asics, Lacoste, Puma si dhe të shitjes për : Reebok dhe Adidas. Qëllimi është që gjithmonë të plotësojmë çdo kërkesë të klientëve tanë, pritshmëritë e tyre për të qenë gjithmonë koherent me trendet më të reja, duke realizuar tregtimin e artikujve 100% origjinal

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë