fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Pajisje Sportive

Sport Vision, QTU

Sport Reality

Dyqani Sport Reality i dedikuar plotësisht Sportit dhe Lifestyle, ju ofron një gamë të gjerë veshjesh, atletesh dhe aksesorësh të përshatshëm për meshkuj, femra, të rinj dhe fëmijë.

Ky rrjet dyqanesh është konceptuar për të monitoruar dhe orientuar stilin sportiv të të gjithë klientëve të tij si edhe për t’i ndihmuar në gjetjen e ekuilibrit ideal mes çmimit dhe cilësisë.

Për të gjithë klientët tanë ne ofrojmë një shumëllojshmëri produktesh nga market me të njohura si: Nike, adidas, Reebok, Converse, Lotto, Ellesse, Lonsdale, Slazenger etc.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Kontakt

Email: qtu@sportreality.al