ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 - 21:00

Kujdesi personal/Farmaci

Nail Lounge by OPI

Është salloni i pari i ketij lloji ne Shqipëri i cili ka ekskluzivitetin e markes OPI, marka nr. 1 në botë për manikyrët. Në sallonin Nail Lounge by OPI, realizohen thonjtë me teknikën dipping powder, infinite shine me manikyrët OPI, manikyr xhel-axxium OPI, zgjatje me tipsa, mbushje e thonjve, depilimi te fytyres, duarve dhe kembëve, krehje flokësh dhe trajtime lëkure me linjën BCL SPA. Nail Lounge by OPI e gjeni ne QTU në katin 0.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 09:00pm