fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Aksesorë, Çanta & Këpucë

 • All
 • Aksesorë, Canta & Kepucë
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, bata

  Bata

  E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • Bonavita

  Bonavita është historia e një njeriu i cili u bë një ikonë e njeriut modern. Suksesi i markës Bonavita është dhënë padyshim nga shija dhe dashuria e kompanisë për të pasur një markë “Made in Italy”. Por jo vetëm, cilësia e copeës, ngjyrat, shumëllojshmëria, të gjitha të një cilësie shumë të mirë e bëjnë këtë markë të jetë një nga konkurentet më prestigjoze ne treg. Marka Bonavita është një nga më të kërkuarat nga të rinjtë e sotëm në të gjithë botën, shumë e njohur në Itali, kjo markë përfaqëson një mënyrë të re

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Bufalo Outlet

  Bufalo Outlet operon prej 15 vitesh në tregun shqiptar, si një nga markat me prestigjoze në tregtimin e kepucëve dhe jo vetëm. Në rrjetin e dyqanve Bufalo do të gjeni një gamë të gjerë produktesh si: këpucë, çanta, valixhe, rripa, portofola, çorape si dhe produktet WOLY (për t'i mbajtur këpucët tuaja gjithnjë të reja dhe të freskëta). Në këto 15 vite jemi kujdesur që t'i përgjigjemi kërkesave të klientëve tanë në cilësi, komfort si dhe duke bere të prekshme për të gjitha grupmoshat koleksionet më të fundit.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Duki Daso, QTU

  Duki Daso

  Kompania DUKI DASO u themelua në vitin 2006, duke qenë e pranishme në tregun maqedonas dhe në tregun e huaj për 10 vjet në shitjen e çantave për femra, bizhuterive dhe aksesorëve të tjerë të modës. Me punën intensive dhe futjen e produkteve të reja, gama e produkteve është zgjeruar, duke numëruar 15 produkte si: Çanta, bizhuteri, kuleta, shalle, syze, dekorime për flokët, rripa, kostume banje, etj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, egjeu

  Egjeu

  ‘’Egjeu’’,pjese e Kanellas group, merret me prodhim tekstilesh te ndryshme kryesisht ato të hotelerisë dhe turizmit. Me nje eksperiencë 50 vjecare në treg, Egjeu ka shtrirë punën e saj brenda dhe jashte Greqisë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, flo

  Flo Shoes

  FLO, Dyqani i hapur së fundmi në QTU sjell këpucë dhe atlete për të gjithë dhe nga markat më të njohura.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, geox

  Geox

  Geox është një markë lider në tregun ndërkombëtar të këpucëve. Suksesi i Geox vjen për shkak të përqendrimit të vazhdueshëm në aplikimin e zgjidhjeve inovative dhe teknologjive të produktit që garantojnë papërshkueshmërinë dhe frymëmarrjen. Teknologjia Geox është e mbrojtur nga më shumë se 60 patenta të ndryshme të regjistruara në Itali dhe të shtrira ndërkombëtarisht. Zhvillimi i "teknologjisë së frymëmarrjes" është misioni i Geox.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, lc waikiki

  LC Waikiki

  Njerëzit vishen me LC Waikiki nën filozofinë "Të gjithë meritojnë të vishen mirë dhe me sensin e "modës së arritshme". Rritja e LC Waikiki në tregjet globale vazhdon që prej 17 vitesh. LC Waikiki ka për qëllim të sigurojë që produktet e tij të cilët janë të përshtatshme për stilin si dhe buxhetin e klientit të mos dëmtojnë shëndetin e njeriut si dhe ambientin ku ato prodhohen. Synimii LC Waikiki është që t'i ofrojë këto produkte në treg në përputhje me nevojat dhe pritshmëritë e klientëve në cilësinë e dëshiruar

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, office shoes

  Office Shoes

  Office Shoes, është një zinxhir ndërkombëtar dyqanesh, me një imazh shumë të njohur në shitjen e markave globale të këpuceve si Lacoste, CAT, Tommy Hilfiger, Converse, Vans, Polo, Ralph Lauren, New Balance, Dr.Martens, Timberland, Birkenstock,Skechers, Lumberjack,UGG etj me nje cilësi të lartë dhe nëpermjet një shërbimi të përkryer. Sot Office Shoes është i shtrire ne 15 vende te Europes dhe numëron me shumë se 180 dyqane zinxhirë te shitjeve me pakicë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • Parfois, QTU

  Parfois

  Poezi për çdo grua. Parfois është markë portugeze e aksesorëve për femra, me produkte të modës si çanta, bizhuteri, kuleta, syze dielli, rripa, shalle dhe aksesorë të flokëve të bëra me dashuri për një grua e cila adhuron modën. Parfois prodhon rreth 3300 dizajne për çdo sezon dhe sjell stile të reja në dyqane çdo javë. E besueshme, elegante, e përballueshme dhe e dëshirueshme. Ka rreth 700 dyqane në më shumë se 50 vende të botës.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • Select Watches

  Markat me te njohura te orave si: Tissot, G-Shock, Guess, Festina, M.Kors, Jacques Lemans, Paul Hewitt, Swiss Military prezantohen nga dyqani i orave Select.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

  Lexo më shumë
  • Aksesorë, Canta & Kepucë
 • Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë