fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Bizhuteri

 • All
 • Bizhuteri
 • Modë
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Casa D'oro, QTU

  Casa D'oro

  Casa D’Oro është këtu për të plotësuar dëshirat dhe kërkesat tuaja në sektorin e bizhuterive të floririt, argjendit dhe orave me dy dyqane një në QTU e tjetri te Pazari i Ri. Operojmë së sektorin e shitjes dhe riparimit të floririt nga viti 1991. Specialistët tanë vijnë nga një experiencë 45 vjecare nga shkolla e punimeve të dorës tek ajo që të gjithë e njohin si “Punishtja Floririt te Pazari Ri”. Pranë nesh do gjeni punime dore dhe modele të vecanta floriri, argjendi, ora Polo etj. Ju kërkoni, Ne plotësojmë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Duki Daso, QTU

  Duki Daso

  Kompania DUKI DASO u themelua në vitin 2006, duke qenë e pranishme në tregun maqedonas dhe në tregun e huaj për 10 vjet në shitjen e çantave për femra, bizhuterive dhe aksesorëve të tjerë të modës. Me punën intensive dhe futjen e produkteve të reja, gama e produkteve është zgjeruar, duke numëruar 15 produkte si: Çanta, bizhuteri, kuleta, shalle, syze, dekorime për flokët, rripa, kostume banje, etj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Morellato, QTU

  Morellato

  Historia e Morellatos filloi në vitin 1930 kur Giulio Morellato hapi një dyqan të orëve dhe stolive në Venecia. Pas disa vjetësh ai u specializua në prodhimin e shiritave prej lëkure për orët e dorës, dhe gjithashtu filloi të bënte stoli të punuara me dorë në ar dhe argjend.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Pandora

  E njohur botërisht për bizhuterite bashkëkohore të përfunduara me dorë dhe me çmime konkuruese, PANDORA dizenjon, prodhon dhe tregton bizhuteri të bëra nga materiale të cilësisë së lartë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, penelope

  Penelope

  Eksperience, art, stili, mode dhe cilesi, prekini ato ne Penelope Jewelry & Watches. Ne ju mirepresim ne piken tone te shitjes ne QTU, pjese e rrjeti Penelope me mbi 150 pika shitje ne 17 shtete, ne Europe dhe ne Bote. Dhjetra koleksione zbukurojne cdo vit vitrinat Penelope dhe ju japin mundesine e perzgjedhjes se deshires tuaj. Inspirimi yne eshte kenaqesia juaj e prekur tek produktet tona, sherbimi dhe cilesia.
  Can go out without Penelope!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, roberto bravo

  Roberto Bravo

  Vizioni Roberto Bravo është që të krijojë një kategori krejt të re të bazuar në planet e saj unike - një që do të përkthehet në mbarë botën përmes tregut te stolive. Vendosmëria e Roberto Bravo është të jetë një markë pioniere që do të dëshmohet përmes planeve të saj të frymëzuara dhe të inkorporuara përmes linjave të saj të arit, argjendit dhe produkte diamanti.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Stile Prezioso

  STILE PREZIOSO nisi rrugëtimin e vet në Shqipëri që në vitin 1992, nisur nga pasioni dhe dashuria për të bukurën, eleganten dhe klasin. Çdo hap i hedhur përgjatë kësaj rruge, deri më sot, ka shërbyer për të rrënjosur themelet e një cilësie maksimale për çdo produkt të përzgjedhur për tregun shqiptar si edhe duke ju përmbajtur një shërbimi për klientin në nivele mahnitëse. Vlera këto të mbetura ende të pakompromentuara edhe sot pas më shumë se 23 vjet udhëtim në një botë thesaresh të çmuara.

  Lexo më shumë
shiko më shumë mbaj shtypur SHIFT për ti parë të gjitha shiko të gjitha