fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00.

Optikë

 • All
 • Optikë
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Max Optika

  Max Optika është rrjeti i parë i shitjes me pakicë të produkteve për kujdesin e syrit duke operuar në 11 dyqane në Shqipëri. Dyqanet Max Optika sot janë pikat e referimit jo vetëm për ata që kanë nevojë për një vizitë optometrie dhe syze, por edhe për ata që janë në kërkim të dhuratava të çmuara apo aksesorëve të modës si syzet e diellit ose ato optike, tek ne do të gjeni koleksionet më të fundit me çmimet më të mira në treg. MaxOptika ju ofron klientëve të saj një përzgjedhje të gjerë të skeletesh, syzesh dhe lentesh

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Optika 1

  Optika 1 në bashkëpunim me ZEISS ofron tashmë në Shqipëri eksperiencën 200 vjeçare në fushën e optikës të kompanisë gjermane Carl Zeiss. Ekipi ynë profesionist ju ndihmon të gjeni syzet e duhura apo xhamat optikë që ju nevojiten. Ju ndihmojmë të zgjidhni syze dielli, syze optike për përditshmëri ose syze për një qëllim të veçantë - gjithçka që ju nevojitet e gjeni tek ne. Një përzgjedhje e larmishme nga markat elitare si Linda Farrow, Cartier, Tom Ford, Gucci, Silhouette, Zeiss dhe deri tek markat me popullore ekonomike ju presin në dyqanet tona. Dedikuar tërësisht eksperiencës së ZEISS, për t'ju ofruar zgjidhje të personalizuar. Na vizitoni për të zbuluar më tepër!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
  • Optikë
 • Optika 1


  Optika 1 në bashkëpunim me ZEISS ofron në Shqipëri eksperiencën 200 vjeçare në fushën e optikës të kompanisë gjermane Carl Zeiss.

  Optika 1 ju ofron jo vetëm cilësinë më të lartë në botë të lenteve ZEISS, por edhe një kontroll të imtësishëm të shikimit me aparaturat e fjalës së fundit të teknologjisë, nga mjekë okulistë të çertifikuar në Gjermani, nën mbikqyrjen e ZEISS.

  Të bësh një vizitë okulistike në optikën tonë do të thotë që përveç problemeve të shikimit si: Miopi, hipermetropi, astigmatizëm etj, vizita ndihmon për të kuptuar nëse syri ka dhe probleme patologjike si katarakt, tension i syrit, degjenerim makular, retinopati diabetike etj.

  Lexo më shumë
  • Optikë