fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Të brendshme

 • All
 • Modë
 • Të Brendshme
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Calzedonia, QTU

  Calzedonia

  Calzedonia u themelua në vitin 1987 në Verona të Italisë, me qëllimin kryesor për të ofruar veshje intime për femra, meshkuj dhe fëmijë. Pas 20 vitesh, Calzedonia ka më shumë se 2 mijë dyqane në të gjithë botën.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Modë
  • Të Brendshme
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, lauma lingerie

  Lauma Lingerie

  Lauma Lingerie është një markë e regjistruar e cila prodhon dhe tregëton veshje të brëndëshme që nga viti 1960. Dyqanet Lauma Lingerie kanë furnizime të rregullta me koleksione çdo muaj. Si pasojë, çdo muaj do të gjeni koleksione të reja dhe promocione. Lauma Lingerie disponon edhe masa extra të vogla dhe gjithashtu masa të mëdha në mënyrë që gjithsecili ta gjejë masën e tij pa hasur probleme. Në dyqanet Lauma Lingerie gjithashtu tregëtohen rrobat e banjës Self Collection dhe getat Gatta.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, penti

  Penti

  Kompania prestigjoze e veshjeve të brendshme 'Penti' hap dyqanin e saj në qendrën tregtare QTU, Tiranë. Penti është një marke që operon në këtë sektor nga viti 1950. Penti ofron një gamë të gjerë produktesh intimo, veshje plazhi dhe çorape. Slogani i "Penti" është të prodhojë produkte cilësore me çmime tepër të përballueshme për klientët e saj. Ju mirëpresim në pikën tonë të vetme të shitjes QTU, Tiranë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • Tezenis , QTU

  Tezenis

  Një rrjet i dyqaneve që paraqesin mbathje, veshje shtëpiake dhe pizhame për burrat, gratë dhe fëmijët. Pamja e dyqaneve Tezenis është kozmopolite, koleksionet janë të reja dhe buta, në zhvillim të vazhdueshëm, të zgjeruara çdo javë nga sende të reja, të dedikuara jo vetëm për gratë dhe burrat, por edhe për fëmijët. Koncepti i shitjes është gjithashtu i ndryshëm: të gjitha artikujt janë të ekspozuarnë manekinë dhe ju mund të zgjidhni dizajnin që ju pëlqen. Politika e çmimeve është jashtëzakonisht konkurruese, duke ushqyer një klientelë të re. Në ditët e sotme ka më shumë se 300 dyqane në Itali dhe më shumë se 100 në vende të tjera.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00