fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Veshje sportive

 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • LC Waikiki

  Njerëzit vishen me LC Waikiki nën filozofinë "Të gjithë meritojnë të vishen mirë dhe me sensin e "modës së arritshme". Rritja e LC Waikiki në tregjet globale vazhdon që prej 17 vitesh. LC Waikiki ka për qëllim të sigurojë që produktet e tij të cilët janë të përshtatshme për stilin si dhe buxhetin e klientit të mos dëmtojnë shëndetin e njeriut si dhe ambientin ku ato prodhohen. Synimii LC Waikiki është që t'i ofrojë këto produkte në treg në përputhje me nevojat dhe pritshmëritë e klientëve në cilësinë e dëshiruar

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Sport Reality

  Dyqani Sport Reality i dedikuar plotësisht Sportit dhe Lifestyle, ju ofron një gamë të gjerë veshjesh, atletesh dhe aksesorësh të përshatshëm për meshkuj, femra, të rinj dhe fëmijë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Kontakt

  Telefon: 069 705 5657

  Email: qtu@sportreality.al

  Lexo më shumë
 • Sport Vision

  Sport Vision është grupi i dyqaneve multibrand dhe përfaqësues ZYRTAR për tregtimin me shumicë dhe pakicë të firmave: Nike, Champion, Sergio Tacchini, Umbro, Ellesse, Lonsdale, Convers, Brugi, Ring Sport, Carrera, Vans, Speedo, Asics, Lacoste, Puma si dhe të shitjes për : Reebok dhe Adidas. Qëllimi është që gjithmonë të plotësojmë çdo kërkesë të klientëve tanë, pritshmëritë e tyre për të qenë gjithmonë koherent me trendet më të reja, duke realizuar tregtimin e artikujve 100% origjinal

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • The Athlete's Foot, QTU

  The Athlete's Foot

  “The Athlete’s Foot” eshte multibrandi me I kompletuar sport - fashion i shtrire ne 30 vende te botes me mbi 600 dyqane, i cili vjen per here te pare ne shqiperi ne Qendren tregtare QTU. Aty ku lifestyle sportiv i juaj merr nje kuptim te ri ne markat me te njohura globale si: adidas, Nike, Jordan, Reebok, Puma, Converse etj. ,te cilat sjellin koleksionet me te fundit nga moda sportive. Nëse sporti është pasioni juaj dhe stili dëshira juaj, atëherë “The Athlete’s Foot” është ajo çka ju duhet.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm