ORARI
E hënë - E djelë: 09:00 – 21:00.

Shërbime bankare dhe financiare

COMODITA

Gjithçka fillon me Komoditetin! Së shpejti Comodita HOME hap dyert e Shtëpisë më të re në hapësirat e Qendrës Tregtare TEG. Ju do të njiheni me Comodita Line, Comodita Kitchen, Comodita Accessory . Gjithashtu në dyqanet tona ju mund të gjeni produktet e markave të mirënjohura si: TAC, Pierre Cardin, Scandinavia, Moneta, Boltze dhe shumë marka të tjera. Ekskluziviteti, ofertat dhe dhuratat nuk do të mungojnë!

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 09:00pm

Grill & Souvlaki Stop

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 21:00

U.S. Polo Assn.

U.S Polo Assn eshte e perjetshme, ajo kurre nuk del nga stili. Histori speciale e elegances, mbi te gjitha tendencat, e ndritshme dhe pasionante, fisnike dhe e rehatshme, nje stil i mrekullueshem, i sinqerte dhe plot ngjyra, gjithmone i ri. Pioner i inovacionit, nje legjende e vertete e jeteses per 125 vjet. Nje harmoni sfiduese e krijuar nga detaje fine, duke formuar persosmerine me ngjyra te theksuara. Nje tradite e pasur dhe unike, tranformimi i nje fisnikerie te rehatshme ne nje stil madheshtor. E themeluar ne vitin 1890 U.S Polo Assn eshte organi udheheqes i sportit te Polos ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. U.S Polo Assn kap autenticitetin e sportit, duke qendruar i vertete ne rrenjet e tij te stilit klasik amerikan.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 09:00pm

Bufalo

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 09:00pm

Tezenis

Një rrjet i dyqaneve që paraqesin mbathje, veshje shtëpiake dhe pizhame për burrat, gratë dhe fëmijët. Pamja e dyqaneve Tezenis është kozmopolite, koleksionet janë të reja dhe buta, në zhvillim të vazhdueshëm, të zgjeruara çdo javë nga sende të reja, të dedikuara jo vetëm për gratë dhe burrat, por edhe për fëmijët. Koncepti i shitjes është gjithashtu i ndryshëm: të gjitha artikujt janë të ekspozuarnë manekinë dhe ju mund të zgjidhni dizajnin që ju pëlqen. Politika e çmimeve është jashtëzakonisht konkurruese, duke ushqyer një klientelë të re. Në ditët e sotme ka më shumë se 300 dyqane në Itali dhe më shumë se 100 në vende të tjera.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 09:00pm

 • All
 • Shërbime
 • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Iliria’98

  "ILIRIA'98" sh.p.k, ofron kurset më të mira në treg, dhe një shërbim të sigurt e të shpejtë pranë sporteleve të saj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
  • Shërbime
  • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • Unionnet – Western Union

  Rrjetin më të madh të shërbimeve financiare retail në Shqipëri e gjeni edhe në QTU, ku mund të kryeni: Transferta Parash Western Union, Pagesat e Faturave të Energjisë Elektrike, Ujit, Telefonit, Pagesat e Gjobave të Makinës, Taksat dhe Tarifat e Bashkisë Tiranë, Pagesa të Kësteve të Kredisë, Abonimet në TV dhe Internet, Rimbushje dhe aktivizim paketash celulare etj.
  Unionnet-Western Union, Kudo dhe Kurdo pranë jush!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
  • Shërbime Bankare Dhe Financiare