fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00.

Dekor i brendshëm dhe orendi

 • All
 • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Dormeo

  E gjitha filloi në 2002 kur Dormeo lançoi dyshekun e pare. Vetitë ideale, materialet më të mira dhe speciale e sigurisht vlerësimi i klientëve i inkurajuanë për tu fokusuar në zhvillimin e produkteve të reja, të cilat do të ndihmojne njerëzit për një gjumë të mirë çdo ditë. Pas 12 viteve punë të vazhdueshme ‘’Dormeo’’ ka hedhur në treg më shumë se 300 produkte për dhomën gjumit, dyshek, jorgan, jastëk, ristela, mbulesa dyshekësh, çarçaf, produkte për fëmijë, aksesorë për banjo, dhe shumë produkte të tjera për një shtëpi të ngrohtë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
  • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, egjeu

  Egjeu

  ‘’Egjeu’’,pjese e Kanellas group, merret me prodhim tekstilesh te ndryshme kryesisht ato të hotelerisë dhe turizmit. Me nje eksperiencë 50 vjecare në treg, Egjeu ka shtrirë punën e saj brenda dhe jashte Greqisë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, interspar

  INTERSPAR

  Në Qershor 2016, Almark shënon ndryshim në historikun e kompanisë duke firmosur kontratën me SPAR International, e arritur nëpërmjet Grupit Balfin. Konsumatori shqiptar provon eksperiencën e re të blerjeve, me 3 Hipermarketet në TEG, QTU dhe Blue Star , 17 supermarkete dhe 33 dyqane franchise. SPAR, prezent në 43 shtete në 4 kontinente sjell vlera të reja për konsumatorin shqiptar, cilësi, garanci, shumëllojshmëri dhe synon të jetë prezent në Shqipërinë me 100 Supermarkete dhe 10 Hipermarkete.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Jumbo

  Në nëntor të vitit 2011 nëpërmjet Balfin Group, zinxhiri më i madh i dyqaneve të lodrave në Greqi dhe në Ballkan, Jumbo realitet dhe në Shqipëri. Fiton menjëherë zemrat e të gjitha grupmoshave. Ashtu si katër vjet më parë, vazhdon të jetë No 1 në treg, për gamën dhe çmimet konkuruese! Jumbo është nje "oaz" ku do të gjeni gjithçka për të gjitha moshat si: lodra, veshje për fëmijë, mjete kancelarie, rroba, dekorues dhe orendi të ndryshme shtëpiake. Jumbo është tanimë dyqani më i madh

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Jysk

  Grupi Jysk është një nga rrjetet botërore më të mëdha të shitjeve me pakicë që shet “çdo gjë për shtëpinë”. Jysk është një avantazh unik në tregun tonë për vetë tipologjinë dhe gamën e produkteve që ofron. Këto produkte vijnë për konsumatorët me ndërthurjen e cilësisë perfekte nordike dhe çmimeve të leverdisshme.Jysk ka hapur dyqanin e tij të parë në vitin 1979 në Danimarkë dhe që prej asaj kohe është kthyer në një nga grupet më të mëdha nëpërmjet shoqërive si “JYSK NORDIC”, “JYSK FRANCHISE”

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Ozdilek

  Kompania Özdilek Albania është e pranishme që në vitin 2005 ne QTU dhe ka ekskluzivitetin & Distributor i vetëm per Shqiperinë nga Kompania Mëmë Özdilek Holding Turqi që eshte e themeluar në vitin 1971.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Shopp Art, QTU

  Shopp Art

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm