fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Bare

 • All
 • Bare
 • Ushqim Dhe Pije
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • AMA Boutique Caffee, QTU

  AMA Boutique Caffee

  Ama kafeja juaj e dashur vjen aty ku jeni ju. Blerjet tuaja jane me te shijshme kur shoqerohen me kafene me te mire, sherbimin me cilesor dhe ambientin me te vecante dhe me pamjen me perfekte per relaksin tuaj te plote . Gjithcka per te cilen kemi nevoje eshte dashuria dhe nje filxhan kafeje AMA, kafeja ime e dashur.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 21:00

  • Bare
  • Ushqim Dhe Pije
 • Lavazza

  Lavazza Cafe Shop ofron shijen italiane për klientët. E vendosur në hyrjen kryesore të QTU, është vendi i përsosur për t'u çlodhur, vetëm ose në shoqëri, bashkë me specialitetet e “shpëtimtarit” Lavazza me bazë kafeje. Dyqanet e kafeneve Lavazza sigurojnë një atmosferë të ngrohtë, mikpritëse dhe tipike italiane, dhe shërbejnë kafen shumë më të mirë në të gjitha format e saj të shumta: nga specialitetet tradicionale si ekspresi dhe kapuçino, e deri te shijet e lotimit të gojës. Zgjidhni midis kafesë së akullt ose të nxehtë sipas kohës së vitit dhe shijoni një pushim relaksues vetëm ose me miqtë. Ne u ofrojmë klientëve tanë origjinalitet, kreativitet, shërbim të shkëlqyeshëm dhe vëmendje ndaj dizajnit.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 21:00

  Lexo më shumë
  • Bare
  • Ushqim Dhe Pije
 • Pascucci

  Cilësia shumë e lartë e kafesë Pascucci, e cila përftohet nga një përzierje e veçantë nga 12 kokrra të ndryshme, kombinuar me korrektesë dhe shërbimin cilësor, e bën Pascuccin kafenë tuaj të preferuar.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 21:00

  • Bare
  • Ushqim Dhe Pije