fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00.

Fast Food

 • All
 • Dyqane Të Reja
 • Fast Food
 • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Restaurant
 • Restorante
 • Ushqim Dhe Pije
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Burger King

  Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. Dhe ata na zgjedhin ne sepse restorantet tona janë të njohura për shërbimin e ushqimit me cilësi të lartë dhe të shijshëm. BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë,njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat esklusive dhe ofrimi i ambienteve miqësore dhe familjare është ajo çka e ka bërë markën tonë të suksesshme për më shumë se 50 vjet.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 21:00

  Kontakt

  Telefon: 069 255 6610

  Email: info@burgerking.al

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, goodys

  Goody's

  Këmbëngulje në cilësi! Kujdes i vazhdueshëm. Besnikëri ndaj klientit. Besueshmëri. Këto janë vlerat e Goody's. Sot, Goody's ofron ushqim të shijshëm, të shëndetshëm dhe të sigurt për më shumë se 160,000 konsumatorë çdo ditë. Menuja e Goody's pasurohet vazhdimisht me vakte që të hapin oreksin. Përzgjedha e kujdesshme e përbërësve dhe përgatitja vetëm pas marrjes se porosisë, janë sekretet e suksesit që qëndron pas recetave të Goody's.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 -21:00

  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Grill & Souvlaki Stop

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 21:00

  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Kolonat

  Motoja jone: CILESI – SHERBIM – PASTERTI

   

  Në datën 15/12/2003, shoqëria BELAVIS sh.p.k. hap në qytetin e Tiranës  Mediterranean Fast-Food KOLONAT,  i pari restorant në Shqipëri i tipit me vetëshërbim (self-service), në Sheshin “Nënë Tereza”.

   Parimet tona bazë në shërbimin ndaj klientit janë: Cilësia e lëndëve të para - Freskia e ushqimeve - Higjiena dhe pastërtia e lartë - Mikpritja dhe simpatia e personelit - Kënaqësia për të ngrënë në një vend argëtues.

   Një nga prioritetet e kompanisë është kujdesi ndaj shërbimit të klientelës. Tek KOLONAT mund të provosh, pa humbur kohë, një vakt të ngrohtë, të ushqyeshëm dhe të shijshëm, që shërbehet me kënaqësi dhe mirësjellje nga punonjësit, në ambiente me gjallëri, me ngjyra dhe komode, ku higjiena është 100% e garantuar.

  Ky aktivitet drejtohet nga një staf profesional i specializuar për këtë profil të ushqimit social. 

  Ne ju japim mundesinë e zgjedhjes së ushqimeve që jo vetëm u përshtaten shijeve tuaja, por edhe janë koherente me nevojat tuaja ditore për kalori. Për këtë qëllim kemi ndërtuar një menu të gjerë, gama e të cilës bëhet gjithnjë e më e larmishme.

  Krahas produkteve tradicionale, si hamburgerat, patatet, produktet e pules  etj., do te gjeni edhe alternativa produktesh si picat, pitet, tostet e sandwich-et dhe sallatat e freskëta e të shijshme.

  ORARI:

  09:00 – 21:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Fast Food
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
  • Restaurant
  • Restorante
  • Ushqim Dhe Pije
 • Nona plot me gjona

  NONA plot me gjona është një koncept vetë-shërbimi në kategorinë ushqimore që ofron një kuzhinë tradicionale shqiptare, e vendosur në zonën e ushqimit në katin e parë të QTU. Në dispozicion për çdo lloj rasti, falë ambientit të tyre të ngrohtë, nga raste të kohës së lirë deri në dreka të biznesit. Catering restorant është në dispozicion në çdo kohë të ditës.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 21:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Restorante
  • Ushqim Dhe Pije