fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Pastiçeri

New Yorker, QTU

New Yorker

Me mbi 1.000 filiale në 44 vende, NEW YORKER është një nga kompanitë lider në biznesin e modës për të rinjë. Gama e saj e produkteve përbëhet nga markat e veta FSBN, FB SISTER (sportive dhe streetwear), AMISU dhe SMOG (casual and eveningwear), CENSORED (të brendshme dhe rroba banjo) dhe një gamë të gjerë aksesorësh. NEW YORKER qëndron për modën, e cila rikrijohet çdo ditë. Stil casual apo një pamje elegante në festë – te NEW YORKER të gjithë mund të gjejnë veshjen e duhur, për pamjen e përsosur dhe me çmim të lirë. Me moton "Vishu për momentin", te ne gjithmonë do të merrni trendet më të fundit të modës. Prej muajit Shkurt, NEW YORKER është pjesë e pandarë e modës edhe në Shqipëri, me tendencat më të fundit dhe me çmimet më konkurruese. Na vizitoni dhe frymëzohuni nga këto stile mode!

Për më shumë informacion në www.newyorker.fashion.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Stradivarius , QTU

Stradivarius

Stradivarius ndërmerr një përqasje feministe dhe rinore ndaj veshjes. Ai prezanton projektet e tendencave dhe të stofave (pëlhurave) të reja për klientët e tij të rinj. Dyqanet e tij të mëdha elegante ofrojnë një gamë të gjerë për zgjedhjet e veshjeve për të reja të shkujdesura, plot imagjinatë. 910 dyqanet Stradivarius janë të pranishme në 59 vende të ndryshme të botës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Shopp Art, QTU

Shopp Art

Kerkoni gjera te vecanta per shtepin tuaj mobilje dhe dekore te stilit klasik si dhe modern? Gjithcka që ju nevojitet për të dekoruar shtëpinë tuaj duke ruajtur stilin në të cilin keni arreduar shtëpinë. Duke filluar nga dekorime qeramike, vazo, piktura, elemente dekoruese sezonale dhe gjithcka tjeter për të qënë unik. Gjithcka që ju nevojitet për shtëpin tuaj në një vend të vetëm. Ju mirëpresim!

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Bershka, QTU

Bershka

Bershka u krijua në vitin 1998 si një koncept inovativ i modës për shitjen me pakicë , e cila synon snobët më të rinj në treg. Ka më shumë se 1,000 dyqane Bershka në 68 tregje. Stili urban i modës së Bershka-s karakterizon dyqanet e saj me hapësira të gjera ku klientët mund të gjejnë një larmi veshjesh për në rrugë, muzikë dhe art. Të blesh te Bershka, do të thotë të zhytesh në tendencat më të fundit të modës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Alcott, QTU

Alcott

Falë një modeli fleksibël biznesi dhe një pune sinergjike të kërkimit, zhvillimit dhe prodhimit, Alcott është në gjendje të ofrojë një asortiment të ri të rrobave, gjithmonë duke ofruar koleksione me tendencat aktuale.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

 • All
 • Pastiçeri
 • Ushqim Dhe Pije
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Koko

  KOKO është një pastiçeri e vërtetë, e cila përdor përbërës autentikë. ZEMRA, PASIONI, SHKENCA dhe TEKNIKA. Mënyra jonë për të bërë torta ofron një alternativë e cila është e përshtatshme për të gjithë. Ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë, sepse duam të japim një përvojë unike dhe emocionuese për të gjithë dashamirët e ëmbëlsirave. Cilësia e lartë që ne ofrojmë vjen nga një hulumtim i shkëlqyeshëm i lëndëve të para më të mira dhe nga një studim i gjatë i recetave dhe metodave të ndryshme. Dyqani Koko kombinon ëmbëlsinë dhe delikatesën. Kakao, sheqer, lule dhe miks frutash për t’i dhënë jetë ëmbëlsirave të rafinuara, unike për shijen e tyre, për shije të paharrueshme.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 -21:00

  Lexo më shumë
  • Pastiçeri
  • Ushqim Dhe Pije