fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Restorante

 • All
 • Fast Food
 • Restorante
 • Ushqim Dhe Pije
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Foodway

  FoodWay është një biznes shërbimi: bar, piceri dhe restorant. Ambienti i parë i këtij lloji është lokalizuar në QTU, në tetor te vitit 2005. Ne jemi të specializuar në sherbimin e produkteve kafes, çajit, kakaos, kapuçinos, ëmbëlsirave, llojeve të ndryshme të picave, gatimeve të ndryshme shqiptare dhe gatime karakteristike të vendeve të ndryshme. FoodWay do të jetë një nga ambientet më të mira shplodhëse dhe relaksuese duke ofruar për klientët produkte me cilësi

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • Zero Pizza

  Shijoni picat tipike Italiane tek Zero Pizza në QTU. Ingredient të freskët dhe menuja e larmishme me pica janë një alternative shumë e mire për të shijuar recetat Italiane ndërkohë që bëni pazaret tuaja në QTU. Ju presim çdo ditë në qendër.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Restorante
  • Ushqim Dhe Pije