fb
ESHOP
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Restorante

Veranda , QTU

Veranda

Shijoni pjatat e veçanta të kuzhinës tonë me bazë italiane dhe picat e shkelyera me furrë drruri, relaksohuni në ambjentet tona, shijoni një koktejl në verandën tonë dhe ju sigurojmë që nuk do të mbeteni të zhgenjyer. “Veranda” e ka këtë veçori: Po erdhe njëherë, do të duash të vish gjithmonë.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 21:00