fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Bare & Restorante

Dyqane

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, bata

Givoane Gentile

Dyqani I dedikuar me veshje klasike dhe moderne për të gjithë meshkujt tani I bashkohet QTU. Eja na vizitoni në katin 0 në hollin kryesor në qendër dhe zbuloni produktet më elegante dhe të rafuinuara për të gjithë meshkujt.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Alcott, QTU

Atelier

Eleganca dhe klasi te permbledhura nen nje logo krijimi te emrave me te njohur ne fushen e parfumeri dhe kozmetike. Prane ‘Atelier ‘do te gjeni markat me te njohura te parfumeve si Chanel, Tom Ford, Giorgio Armani, YSL, Boss, Givenchy etj

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, bata

Bata

E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj. Përmirëson dhe reflekton imazhin tuaj. Ne Shqipëri, nga OVER shpk si përfaqësues i vetëm zyrtar, prej 15 vjetësh, është garanci për produktet e saj këpucë (bata, ëeinbrenner, northstar etj) çanta veshje lëkure si dhe këpucë sportive (nike, adidas, puma etj) BATA ecën gjithmonë në një hap me ju!

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, beauty point

Beauty Point

Parfuma, kremra dhe gjithçka qe lidhet me bukurinë e femrave gjenden me cilësi dhe çmime optimale në Beauty Point. Duke qene se jetojme një jetë intensive, lëkura ka nevojë të luftojë shenjat e dukshme të plakjes nga faktorë biologjikë dhe dëmtimet e shkaktuara nga stili i jetës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Bershka, QTU

Bershka

Bershka u krijua në vitin 1998 si një koncept inovativ i modës për shitjen me pakicë , e cila synon snobët më të rinj në treg. Ka më shumë se 1,000 dyqane Bershka në 68 tregje. Stili urban i modës së Bershka-s karakterizon dyqanet e saj me hapësira të gjera ku klientët mund të gjejnë një larmi veshjesh për në rrugë, muzikë dhe art. Të blesh te Bershka, do të thotë të zhytesh në tendencat më të fundit të modës.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Bufalo, QTU

Bufalo

Buffalo-shoes operon ne tregun Shqiptar prej me shume se 15 vitesh. Eksperienca jone disa vjecare i garanton klientit sigurine dhe nje sherbim cilesor. Prioriteti yne jane klientet dhe bejme me te miren tone per te plotesuar kerkesat e tyre duke ju ofruar produktet më cilësore në treg.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Jumbo, QTU

Burger King

Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. Dhe ata na zgjedhin ne sepse restorantet tona janë të njohura për shërbimin e ushqimit me cilësi të lartë dhe të shijshëm. BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë,njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat esklusive dhe ofrimi i ambienteve miqësore dhe familjare është ajo çka e ka bërë markën tonë të suksesshme për më shumë se 50 vjet.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Kontakt

Email: info@burgerking.al

Buzz, QTU

BUZZ

BUZZ është një koncept që vjen për herë të parë në Shqipëri. Duke promovuar një kulturë urbane dhe street style në një mënyrë origjinale BUZZ sjell për ju markat më të njohura ndërkombëtare si: Nike, Jordan, adidas,Under Armour, New Balance, Reebok, Converse, Puma.

BUZZ është stacioni kryesor për adhuruesit e atleteve të cilët zgjedhin cilësinë dhe duan të lënë gjurmë në çdo veshje me atletet e tyre, duke krijuar kështu një stil unik.

BUZZ ofron risitë e fundit, duke zgjedhur në mënyrë të kujdesshme koleksionet më të veçanta, si dhe duke prezantuar produktet në një mënyrë specifike.

Klientët në dyqanet BUZZ ndjekin trendet botërore, por në të njëjtën kohë ata krijojnë trendet e tyre të modës dhe gjithmonë dëshirojnë të jenë një hap përpara të tjerëve duke shprehur qëndrimin e tyre dhe individualizmin përmes stilit unik.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Kontakt

Email: tirana@buzzsneakers.al

Calzedonia, QTU

Calzedonia

Calzedonia u themelua në vitin 1987 në Verona të Italisë, me qëllimin kryesor për të ofruar veshje intime për femra, meshkuj dhe fëmijë. Pas 20 vitesh, Calzedonia ka më shumë se 2 mijë dyqane në të gjithë botën.

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

Carpisa, QTU

Carpisa

Carpisa është një prodhues italian i çantave, kuletave dhe aksesorëve, me mbi 600 dyqane në mbarë botën. Carpisa u themelua në vitin 2001, në pronësi të Kuvera SpA dhe ka një "rrjet franshize prej më shumë se 600 dyqanesh në Itali dhe jashtë saj". Carpisa është quajtur një "markë e modës së shpejtë". Koleksionet, e pasura me ide, të krijuara me dizajnin italian, paraqesin vlera unike për kombinimin e veshjeve të femrave midis 20 dhe 45 vjeç, trendet e reja përfshijnë edhe burrat, të cilët kanë ndikuar me kërkesa të veçanta. Pikat e forta të koleksioneve të Carpisa janë numri i produkteve të ofruara dhe gama e larmishme e zgjedhjes në secilën kategori.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Casa D'oro, QTU

Casa D'oro

Casa D’Oro është këtu për të plotësuar dëshirat dhe kërkesat tuaja në sektorin e bizhuterive të floririt, argjendit dhe orave. Operojmë së sektorin e shitjes dhe riparimit të floririt nga viti 1991. Specialistët tanë vijnë nga një experiencë 45 vjecare nga shkolla e punimeve të dorës tek ajo që të gjithë e njohin si “Punishtja Floririt te Pazari Ri”. Pranë nesh do gjeni punime dore dhe modele të vecanta floriri, argjendi, ora Polo etj. Ju kërkoni, Ne plotësojmë.

Orari

E Hënë - E Dielë
8:00 - 20:00

Cineplexx, QTU

Cineplexx

Kinemaja Cineplexx ne QTU vjen me 4 salla te reja dhe transmeton filmat me te ri te Hollywood.
Te gjitha sallat jane te pajisura me teknologjine me te larte te zerit dhe figures, per nje eksperience te paharrueshme kinemaje.
Tani qe Cineplexx ka dy vendndodhje, do te mund te zgjidhni ate qe keni me afer.

Orari

E hënë – E premte
14:30 – 21:00

E shtunë – E dielë
11:30 – 21:00

qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, max optika

Climber


Dyqani i dedikuar për meshkujt ku do të gjeni stile nga më klasikët tek më Casual për veshje të përditshme.
Dyqani tregëton veshje të brandit të mirënjohur ndërkombëtar Climber.
Na vizitoni për të zbuluar koleksionet më të fundit të veshjeve për meshkuj dhe aksesorëve të ndryshëm.
Të jesh përherë në modë me Climber nuk është e vështirë sepse trendet e fundit janë gjithmonë në fokusin tonë

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

COMODITA

Gjithçka fillon me Komoditetin! Comodita HOME hap dyert e Shtëpisë më të re në hapësirat e Qendrës Tregtare QTU. Ju do të njiheni me Comodita Line, Comodita Kitchen, Comodita Accessory . Gjithashtu në dyqanet tona ju mund të gjeni produktet e markave të mirënjohura si: TAC, Pierre Cardin, Scandinavia, Moneta, Boltze dhe shumë marka të tjera. Ekskluziviteti, ofertat dhe dhuratat nuk do të mungojnë!

Orari

E Hënë - E Dielë
9:00 - 22:00

 • All
 • Bare
 • Fast Food
 • Restorante
 • Ushqim Dhe Pije
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • AMA Boutique Caffee, QTU

  AMA Boutique Caffee

  Ama kafeja juaj e dashur vjen aty ku jeni ju. Blerjet tuaja jane me te shijshme kur shoqerohen me kafene me te mire, sherbimin me cilesor dhe ambientin me te vecante dhe me pamjen me perfekte per relaksin tuaj te plote . Gjithcka per te cilen kemi nevoje eshte dashuria dhe nje filxhan kafeje AMA, kafeja ime e dashur.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 21:00

  • Bare
  • Ushqim Dhe Pije
 • Burger King

  Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. Dhe ata na zgjedhin ne sepse restorantet tona janë të njohura për shërbimin e ushqimit me cilësi të lartë dhe të shijshëm. BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë,njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat esklusive dhe ofrimi i ambienteve miqësore dhe familjare është ajo çka e ka bërë markën tonë të suksesshme për më shumë se 50 vjet.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt

  Email: info@burgerking.al

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, goodys

  Goody's

  Këmbëngulje në cilësi! Kujdes i vazhdueshëm. Besnikëri ndaj klientit. Besueshmëri. Këto janë vlerat e Goody's. Sot, Goody's ofron ushqim të shijshëm, të shëndetshëm dhe të sigurt për më shumë se 160,000 konsumatorë çdo ditë. Menuja e Goody's pasurohet vazhdimisht me vakte që të hapin oreksin. Përzgjedha e kujdesshme e përbërësve dhe përgatitja vetëm pas marrjes se porosisë, janë sekretet e suksesit që qëndron pas recetave të Goody's.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  8:00 - 20:00

 • Grill & Souvlaki Stop

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • KFC


  Shija unike nga përzierja e 11 erëzave më në fund në QTU!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Koko ,QTU

  Koko

  KOKO është një pastiçeri e vërtetë, e cila përdor përbërës autentikë. ZEMRA, PASIONI, SHKENCA dhe TEKNIKA. Mënyra jonë për të bërë torta ofron një alternativë e cila është e përshtatshme për të gjithë. Ne ofrojmë produkte me cilësi të lartë, sepse duam të japim një përvojë unike dhe emocionuese për të gjithë dashamirët e ëmbëlsirave. Cilësia e lartë që ne ofrojmë vjen nga një hulumtim i shkëlqyeshëm i lëndëve të para më të mira dhe nga një studim i gjatë i recetave dhe metodave të ndryshme. Dyqani Koko kombinon ëmbëlsinë dhe delikatesën. Kakao, sheqer, lule dhe miks frutash për t’i dhënë jetë ëmbëlsirave të rafinuara, unike për shijen e tyre, për shije të paharrueshme.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 -21:00

 • Lavazza

  Lavazza Cafe Shop ofron shijen italiane për klientët. E vendosur në hyrjen kryesore të QTU, është vendi i përsosur për t'u çlodhur, vetëm ose në shoqëri, bashkë me specialitetet e “shpëtimtarit” Lavazza me bazë kafeje. Dyqanet e kafeneve Lavazza sigurojnë një atmosferë të ngrohtë, mikpritëse dhe tipike italiane, dhe shërbejnë kafen shumë më të mirë në të gjitha format e saj të shumta: nga specialitetet tradicionale si ekspresi dhe kapuçino, e deri te shijet e lotimit të gojës. Zgjidhni midis kafesë së akullt ose të nxehtë sipas kohës së vitit dhe shijoni një pushim relaksues vetëm ose me miqtë. Ne u ofrojmë klientëve tanë origjinalitet, kreativitet, shërbim të shkëlqyeshëm dhe vëmendje ndaj dizajnit.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 21:00

  Lexo më shumë
shiko më shumë mbaj shtypur SHIFT për ti parë të gjitha shiko të gjitha