ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 - 21:00

Dyqane

 • All
 • Aksesorë, Canta & Kepucë
 • Bizhuteri
 • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
 • Dyqane Të Reja
 • Fast Food
 • Fëmijë
 • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
 • Kinema
 • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Kozmetikë
 • Kujdesi Personal/Farmaci
 • Lodra Dhe Argëtim
 • Mirqënie Dhe Bukuri
 • Modë
 • Pajisje Dhe Mobilim
 • Pajisje Sportive
 • Pajisje Sportive
 • Restaurant
 • Restorante
 • Shtëpi
 • Shërbime
 • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • Të Brendshme
 • Ushqim Dhe Pije
 • Veshje Për Femra
 • Veshje Për Fëmijë
 • Veshje Për Meshkuj
 • Veshje Sportive
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Albtours, QTU

  Albtours

  Me një eksperiencë mbi 20 vjeçare në fushën e turizmit, ‘’Albtours’’ ju ofron jo vetëm destinacionet më ekzotike nga e gjithë bota por mbi të gjitha cilësi të lartë shërbimi dhe profesionalizëm maksimal.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Alcott

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Attrattivo

  Attrattivo, nje brand i freskët dhe modern, që synon zonjat e reja me stil, vajzat aktive dhe dinamike të cilat e dine se çfarë kërkojnë në jete.Vizitoni Attrattivo ne QTU dhe bejeni patjeter ate pjese te garderobës suaj.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Bata, QTU

  Bata

  E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Beauty Point, QTU

  Beauty Point

  Parfuma, kremra dhe gjithçka qe lidhet me bukurinë e femrave gjenden me cilësi dhe çmime optimale në Beauty Point. Duke qene se jetojme një jetë intensive, lëkura ka nevojë të luftojë shenjat e dukshme të plakjes

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Bershka

  Bershka u krijua në vitin 1998 si një koncept inovativ i modës për shitjen me pakicë , e cila synon snobët më të rinj në treg. Ka më shumë se 1,000 dyqane Bershka në 68 tregje.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

 • Bottega Verde

  Bottega Verde, I ka fillimet e saj në vitin 1972, në Pienza, një qytezë toskane në Itali, midis Firences dhe Sienës e shquar për trashëgimninë natyrore, artistike dhe kulturore. Në këtë djep traditash, midis kodrave, vreshtave dhe fushave me grurë, hapet një dyqan i vogël herbalist në vitin 1972, i cili i dedikohet me pasion prodhimit dhe shitjes së produkteve kozmetike artizanale i bazuar në përbërësit natyral aktiv. Bottega Verde beson në bukurinë natyrale dhe të pastër, duke i dhënë përparësi lënëdve të para që na ofron natyra. Harmonia, ekuilibri dhe mirëqënia janë hapi i parë i çdo formule, dhe këtë e dëshmojnë pikërisht 300 përbërësit aktiv natyror që janë pjesë e një trashëgimie të çmuar përbërësish kozmetik.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
  • Kozmetikë
  • Mirqënie Dhe Bukuri
shiko më shumë mbaj shtypur SHIFT për ti parë të gjitha shiko të gjitha