fb
ORARI
E hënë - E dielë: 09:00 – 21:00

Dyqane

 • All
 • Aksesorë, Canta & Kepucë
 • Bizhuteri
 • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
 • Dyqane Të Reja
 • Fast Food
 • Fëmijë
 • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
 • Kinema
 • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Lodra Dhe Argëtim
 • Modë
 • Optikë
 • Pajisje Dhe Mobilim
 • Pajisje Sportive
 • Pajisje Sportive
 • Restorante
 • Shtëpi
 • Shërbime
 • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • Të Brendshme
 • Ushqim Dhe Pije
 • Veshje Për Femra
 • Veshje Për Fëmijë
 • Veshje Për Meshkuj
 • Veshje Sportive
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
 • Alcott, QTU

  Atelier

  Eleganca dhe klasi te permbledhura nen nje logo krijimi te emrave me te njohur ne fushen e parfumeri dhe kozmetike. Prane ‘Atelier ‘do te gjeni markat me te njohura te parfumeve si Chanel, Tom Ford, Giorgio Armani, YSL, Boss, Givenchy etj

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, bata

  Bata

  E themeluar 120 vjet më parë, BATA i shërben sot një milion klientëve në botë çdo ditë duke ofruar vizion të stilit, modës dhe komoditetit të kembës suaj.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Bufalo

  Buffalo-shoes operon ne tregun Shqiptar prej me shume se 15 vitesh. Eksperienca jone disa vjecare i garanton klientit sigurine dhe nje sherbim cilesor. Prioriteti yne jane klientet dhe bejme me te miren tone per te plotesuar kerkesat e tyre duke ju ofruar produktet më cilësore në treg.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Aksesorë, Canta & Kepucë
  • Modë
 • Burger King

  Çdo ditë, më shumë se 11 milionë vizitorë vizitojnë restorantet BURGER KING® në mbarë botën. Dhe ata na zgjedhin ne sepse restorantet tona janë të njohura për shërbimin e ushqimit me cilësi të lartë dhe të shijshëm. BURGER KING® është themeluar në vitin 1954, dhe është zinxhiri i dytë më i madh i hamburgerëve në botë,njohur ndryshe dhe si HOME OF THE WHOPPER®, angazhimi ynë për përbërësit premium, recetat esklusive dhe ofrimi i ambienteve miqësore dhe familjare është ajo çka e ka bërë markën tonë të suksesshme për më shumë se 50 vjet.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt

  Email: info@burgerking.al

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Buzz, QTU

  BUZZ

  BUZZ është një koncept që vjen për herë të parë në Shqipëri. Duke promovuar një kulturë urbane dhe street style në një mënyrë origjinale BUZZ sjell për ju markat më të njohura ndërkombëtare si: Nike, Jordan, adidas,Under Armour, New Balance, Reebok, Converse, Puma.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt

  Email: tirana@buzzsneakers.al

  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj
 • Calzedonia

  Calzedonia u themelua në vitin 1987 në Verona të Italisë, me qëllimin kryesor për të ofruar veshje intime për femra, meshkuj dhe fëmijë. Pas 20 vitesh, Calzedonia ka më shumë se 2 mijë dyqane në të gjithë botën.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Të Brendshme
 • Carpisa

  Carpisa është një prodhues italian i çantave, kuletave dhe aksesorëve, me mbi 600 dyqane në mbarë botën. Carpisa u themelua në vitin 2001, në pronësi të Kuvera SpA dhe ka një "rrjet franshize prej më shumë se 600 dyqanesh në Itali dhe jashtë saj". Carpisa është quajtur një "markë e modës së shpejtë". Koleksionet, e pasura me ide, të krijuara me dizajnin italian, paraqesin vlera unike për kombinimin e veshjeve të femrave midis 20 dhe 45 vjeç, trendet e reja përfshijnë edhe burrat, të cilët kanë ndikuar me kërkesa të veçanta. Pikat e forta të koleksioneve të Carpisa janë numri i produkteve të ofruara dhe gama e larmishme e zgjedhjes në secilën kategori.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Aksesorë, Canta & Kepucë
  • Modë
 • Casa D'oro, QTU

  Casa D'oro

  Casa D’Oro është këtu për të plotësuar dëshirat dhe kërkesat tuaja në sektorin e bizhuterive të floririt, argjendit dhe orave.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Cineplexx

  Kinemaja Cineplexx ne QTU vjen me 4 salla te reja dhe transmeton filmat me te ri te Hollywood.
  Te gjitha sallat jane te pajisura me teknologjine me te larte te zerit dhe figures, per nje eksperience te paharrueshme kinemaje.

  Orari

  E hënë – E premte
  14:30 – 21:00

  E shtunë & E dielë
  11:30 – 21:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Kinema
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
 • Climber


  Dyqani i dedikuar për meshkujt ku do të gjeni stile nga më klasikët tek më Casual për veshje të përditshme.
  Dyqani tregëton veshje të brandit të mirënjohur ndërkombëtar Climber.
  Na vizitoni për të zbuluar koleksionet më të fundit të veshjeve për meshkuj dhe aksesorëve të ndryshëm.
  Të jesh përherë në modë me Climber nuk është e vështirë sepse trendet e fundit janë gjithmonë në fokusin tonë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Meshkuj
 • COMODITA

  Gjithçka fillon me Komoditetin! Comodita HOME hap dyert e Shtëpisë më të re në hapësirat e Qendrës Tregtare QTU. Ju do të njiheni me Comodita Line, Comodita Kitchen, Comodita Accessory . Gjithashtu në dyqanet tona ju mund të gjeni produktet e markave të mirënjohura si: TAC, Pierre Cardin, Scandinavia, Moneta, Boltze dhe shumë marka të tjera. Ekskluziviteti, ofertat dhe dhuratat nuk do të mungojnë!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Pajisje Dhe Mobilim
  • Shtëpi
 • Defacto, QTU

  DeFacto

  DeFacto, është pozicionuar midis markave kryesore në sektorët e veshjeve dhe modës në Turqi që nga hapja e dyqanit të parë në 2005. Me 324 dyqane në vend dhe 123 dyqane jashtë vendit, ‘’De Facto’’ vazhdon rrugëtimin si një nga tre kompanitë më të mira të sektorit me veshje për femra, meshkuj dhe fëmijë. ‘’De Facto’’ sjell koleksione të përshtatura për dyqanet në secilin nga shtetet ku operon në përputhje me kulturat lokale dhe mënyrën e jetesës.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Fëmijë
  • Veshje Për Meshkuj
 • Duki Daso

  Kompania DUKI DASO u themelua në vitin 2006, duke qenë e pranishme në tregun maqedonas dhe në tregun e huaj për 10 vjet në shitjen e çantave për femra, bizhuterive dhe aksesorëve të tjerë të modës.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Aksesorë, Canta & Kepucë
  • Bizhuteri
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, egjeu

  Egjeu

  ‘’Egjeu’’,pjese e Kanellas group, merret me prodhim tekstilesh te ndryshme kryesisht ato të hotelerisë dhe turizmit. Me nje eksperiencë 50 vjecare në treg, Egjeu ka shtrirë punën e saj brenda dhe jashte Greqisë.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, flo

  Flo Shoes

  FLO, Dyqani i hapur së fundmi në QTU sjell këpucë dhe atlete për të gjithë dhe nga markat më të njohura.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Flormar

  E themeluar në Milano, kryeqyteti i industrisë së modës, Flormar filloi prodhimin në Turqi në vitin 1970. Flormar u bë një markë e dashur për femrat me prodhimin e saj vjetor prej 120 milion njësish

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Geox

  Geox është një markë lider në tregun ndërkombëtar të këpucëve. Suksesi i Geox vjen për shkak të përqendrimit të vazhdueshëm në aplikimin e zgjidhjeve inovative dhe teknologjive të produktit

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Givoane Gentile

  Dyqani I dedikuar me veshje klasike dhe moderne për të gjithë meshkujt tani I bashkohet QTU. Eja na vizitoni në katin 0 në hollin kryesor në qendër dhe zbuloni produktet më elegante dhe të rafuinuara për të gjithë meshkujt.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Meshkuj
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, beauty point

  Beauty Point

  Parfuma, kremra dhe gjithçka qe lidhet me bukurinë e femrave gjenden me cilësi dhe çmime optimale në Beauty Point. Duke qene se jetojme një jetë intensive, lëkura ka nevojë të luftojë shenjat e dukshme të plakjes

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Bershka, QTU

  Bershka

  Bershka u krijua në vitin 1998 si një koncept inovativ i modës për shitjen me pakicë , e cila synon snobët më të rinj në treg. Ka më shumë se 1,000 dyqane Bershka në 68 tregje.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Goody's

  Këmbëngulje në cilësi! Kujdes i vazhdueshëm. Besnikëri ndaj klientit. Besueshmëri. Këto janë vlerat e Goody's. Sot, Goody's ofron ushqim të shijshëm, të shëndetshëm dhe të sigurt

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Grill & Souvlaki Stop

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, gruppo fiori

  GRUPPO FIORI

  Gruppo Fiori gjithmonë me koleksione fantastike për preferencat e grupmoshave të reja por jo vetëm. Gjeni në këtë dyqan kombinime pafund në çmime të arsyeshme!

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Iliria’98

  "ILIRIA'98" sh.p.k, ofron kurset më të mira në treg, dhe një shërbim të sigurt e të shpejtë pranë sporteleve të saj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Shërbime
  • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • INTERSPAR

  Në Qershor 2016, Almark shënon ndryshim në historikun e kompanisë duke firmosur kontratën me SPAR International, e arritur nëpërmjet Grupit Balfin. Konsumatori shqiptar provon eksperiencën e re të blerjeve

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • It’s OK

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj
 • Jumbo

  Në nëntor të vitit 2011 nëpërmjet Balfin Group, zinxhiri më i madh i dyqaneve të lodrave në Greqi dhe në Ballkan, Jumbo realitet dhe në Shqipëri. Fiton menjëherë zemrat e të gjitha grupmoshave.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Jysk

  Grupi Jysk është një nga rrjetet botërore më të mëdha të shitjeve me pakicë që shet “çdo gjë për shtëpinë”. Jysk është një avantazh unik në tregun tonë për vetë tipologjinë dhe gamën e produkteve që ofron.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • KFC


  Shija unike nga përzierja e 11 erëzave më në fund në QTU!

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Fast Food
  • Ushqim Dhe Pije
 • Koton


  Brandi ndërkombëtar i veshjeve Koton e gjeni në QTU. Na vizitoni për të parë trendet më të fundit të modës dhe koleksionet e reja të veshjeve të një super cilësie.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj
 • Lauma Lingerie

  Lauma Lingerie është një markë e regjistruar e cila prodhon dhe tregëton veshje të brëndëshme që nga viti 1960. Dyqanet Lauma Lingerie kanë furnizime të rregullta me koleksione çdo muaj.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • LC Waikiki

  Njerëzit vishen me LC Waikiki nën filozofinë "Të gjithë meritojnë të vishen mirë dhe me sensin e "modës së arritshme". Rritja e LC Waikiki në tregjet globale vazhdon që prej 17 vitesh.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • LTB

  LTB Jeans, marka avangarde e themeluar ne 1948, e njohur ne gjithe boten dhe bashkepunuese me nje sere firmash te njohura, nis aktivitetin me 1994-en. Ltb Jeans ndjek trendet e modes ne nivel nderkombetar

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Mango

  Mango eshte nje brand i njohur ne mbare boten qe dizenjon, prodhon dhe tregton veshje per femra, femije meshkuj dhe aksesore. Mango aktualisht numeron 2730 dyqane ne 109 shtete.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Max Optika

  Max Optika është rrjeti i parë i shitjes me pakicë të produkteve për kujdesin e syrit duke operuar në 11 dyqane në Shqipëri. Dyqanet Max Optika sot janë pikat e referimit jo vetëm për ata që kanë nevojë për një vizitë optometrie

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Morellato, QTU

  MORELLATO

  Historia e Morellatos filloi në vitin 1930 kur Giulio Morellato hapi një dyqan të orëve dhe stolive në Venecia. Pas disa vjetësh ai u specializua në prodhimin e shiritave prej lëkure për orët e dorës, dhe gjithashtu filloi të bënte stoli të punuara me dorë në ar dhe argjend.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Mothercare

  ‘Vitet më të mira meritojnë më të mirën’ Me mbi 980 dyqane në 60 vende të ndryshme të botës, ofrojmë një gamë të gjerë veshjesh dhe kepucë për foshnja dhe fëmije deri 8 vjec, dhe cdo gjë që i duhet femijës në shtëpi

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Neptun

  Neptun ka nisur aktivitetin në vitin 1993, në një dyqan modest në bulevardin kryesor të Tiranës. Hap pas hapi, Neptun u transformua në një nga kompanitë më të mëdha në vend, me një rrjet të gjerë dyqanesh në Tiranë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Nersi Pharma

  Nersi pharma eshte themeluar ne vitin 2012, eshte farmaci qe nepermjet sherbimit cilesor, seriozitit ne pune, besueshmerise, vlerave ka arritur majat e saj duke shtrire rrjetin e saj farmaceutik se fundmi dhe ne QTU.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • New Yorker, QTU

  New Yorker

  Me mbi 1.000 filiale në 44 vende, NEW YORKER është një nga kompanitë lider në biznesin e modës për të rinjë.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Dyqane Të Reja
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Meshkuj
 • Nona, QTU

  NONA PLOT ME GJONA

  NONA plot me gjona është një koncept vetë-shërbimi në kategorinë ushqimore që ofron një kuzhinë tradicionale shqiptare, e vendosur në zonën e ushqimit në katin e parë të QTU.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Fast Food
  • Restorante
  • Ushqim Dhe Pije
 • Office Shoes

  Office Shoes, është një zinxhir ndërkombëtar dyqanesh, me një imazh shumë të njohur në shitjen e markave globale të këpuceve si Lacoste, CAT, Tommy Hilfiger, Converse, Vans, Polo, Ralph Lauren, New Balance

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Okaidi

  Marka universale, krijuese dhe e respektueshme e identitetit të çdo fëmije nga 2 deri 14 vjeç. Çdo fëmijë ka mundësi të jetë aktiv, i përgjegjshëm dhe i lumtur. ‘’Okaidi’’ është një markë e pranishme në 52 vende

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Optika 1


  Optika 1 në bashkëpunim me ZEISS ofron në Shqipëri eksperiencën 200 vjeçare në fushën e optikës të kompanisë gjermane Carl Zeiss.

  Optika 1 ju ofron jo vetëm cilësinë më të lartë në botë të lenteve ZEISS, por edhe një kontroll të imtësishëm të shikimit me aparaturat e fjalës së fundit të teknologjisë, nga mjekë okulistë të çertifikuar në Gjermani, nën mbikqyrjen e ZEISS.

  Të bësh një vizitë okulistike në optikën tonë do të thotë që përveç problemeve të shikimit si: Miopi, hipermetropi, astigmatizëm etj, vizita ndihmon për të kuptuar nëse syri ka dhe probleme patologjike si katarakt, tension i syrit, degjenerim makular, retinopati diabetike etj.

  Lexo më shumë
  • Optikë
 • Ozdilek

  Kompania Özdilek Albania është e pranishme që në vitin 2005 ne QTU dhe ka ekskluzivitetin & Distributor i vetëm per Shqiperinë nga Kompania Mëmë Özdilek Holding Turqi që eshte e themeluar në vitin 1971.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Pandora

  E njohur botërisht për bizhuterite bashkëkohore të përfunduara me dorë dhe me çmime konkuruese, PANDORA dizenjon, prodhon dhe tregton bizhuteri të bëra nga materiale të cilësisë së lartë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Bizhuteri
 • Parfois

  Poezi për çdo grua. Parfois është markë portugeze e aksesorëve për femra, me produkte të modës si çanta, bizhuteri, kuleta, syze dielli, rripa, shalle dhe aksesorë të flokëve të bëra me dashuri për një grua e cila adhuron modën.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Penti

  Kompania prestigjoze e veshjeve të brendshme 'Penti' hap dyqanin e saj në qendrën tregtare QTU, Tiranë. Penti është një marke që operon në këtë sektor nga viti 1950. Penti ofron një gamë të gjerë produktesh intimo

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, rajmes

  RAJMES

  "RAJMES" operon prej vitesh në tregun shqiptar në fushen e veshjeve klasike dhe sportive.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Roberto Bravo

  Vizioni Roberto Bravo është që të krijojë një kategori krejt të re të bazuar në planet e saj unike - një që do të përkthehet në mbarë botën përmes tregut te stolive. Vendosmëria e Roberto Bravo është të jetë një markë pioniere

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Rossmann & Lala

  Me mbi 3600 dyqane në vende te ndryshme te Europes si Gjermani, Poloni etj. Tashmë kualiteti Gjerman ndodhet në Shqipëri në emrin ‘’Rossmann & Lala’’ që nga viti 2009, duke operuar nëpërmjet rrjetit të supermarketeve

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Select Watches, QTU

  SELECT WATCHES

  Markat me te njohura te orave si: Tissot, G-Shock, Guess, Festina, M.Kors, Jacques Lemans, Paul Hewitt, Swiss Military prezantohen nga dyqani i orave Select.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Aksesorë, Canta & Kepucë
 • Shopp Art, QTU

  SHOPP ART

  Kerkoni gjera te vecanta per shtepin tuaj mobilje dhe dekore te stilit klasik si dhe modern? Gjithcka që ju nevojitet për të dekoruar shtëpinë tuaj duke ruajtur stilin në të cilin keni arreduar shtëpinë.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Dekor I Brendshëm Dhe Pajisje
  • Pajisje Dhe Mobilim
  • Shtëpi
 • Sport Reality

  Dyqani Sport Reality i dedikuar plotësisht Sportit dhe Lifestyle, ju ofron një gamë të gjerë veshjesh, atletesh dhe aksesorësh të përshatshëm për meshkuj, femra, të rinj dhe fëmijë.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt

  Email: qtu@sportreality.al

  Lexo më shumë
  • Pajisje Sportive
  • Pajisje Sportive
  • Veshje Për Meshkuj
  • Veshje Sportive
 • Sport Vision

  Sport Vision është lider në shitjen e atleteve, veshjeve dhe paisjeve sportive në rajonin e Ballkanit (Bosnjë dhe Hercegovinë, Serbi, Mal të Zi, Maqedoni, Kroaci, Slloveni, SHQIPËRI, Kosovë, Bullgari dhe Rumani).

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt


  E-mail: qtu@sportvision.al

  Lexo më shumë
 • Stile Prezioso

  STILE PREZIOSO nisi rrugëtimin e vet në Shqipëri që në vitin 1992, nisur nga pasioni dhe dashuria për të bukurën, eleganten dhe klasin.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Kontakt


  Lexo më shumë
 • Stradivarius

  Stradivarius ndërmerr një përqasje feministe dhe rinore ndaj veshjes. Ai prezanton projektet e tendencave dhe të stofave (pëlhurave) të reja për klientët e tij të rinj. Dyqanet e tij të mëdha elegante ofrojnë një gamë të gjerë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Femra
 • Swarovski

  Swarovski është emri i një firme të madhe e themeluar ne vitin 1895, lider ne prerjen e kristalit dhe me nje gamë të gjerë të produkteve të saj luksoze të prodhuara nga Swarovski AG ne Wattens, Austri. Swarovski shton shkëlqim në jetën e përditshme me produkte dhe shërbime me cilësi të lartë që tejkalojnë dëshirat e klientëve tanë. Ne i frymëzojmë klientët tanë me inovacion dhe shpërblejmë besnikërinë e tyre duke u përpjekur të zgjerojmë prezencen dhe gamen e artikujve tane tonë në treg. Gama e gjerë Swarovski përfshin bizhuteri per femra dhe meshkuj te te gjitha grupmoshave, ore dore, aksesore, koleksioneve te limituara Statemant dhe Atelier, figura kristali të mëdha dhe në miniaturë gjithashtu dhe dekoracione për shtepi.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Bizhuteri
  • Modë
 • qtu, qedra tregtare univers, qender tregtare, tabbacoo shop

  TABBACOO SHOP

  Tobacco Shop, është një dyqan i shitjes me pakicë të produkteve të duhanit në forma të ndryshme dhe aksesorët të lidhur me të, si: tuba, çakmakë, ndeshje, pastrues tubash, tampere tubash.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

 • Tally Weijl

  Marka nderkombetare e modes, e themeluar ne vitin 1984 nga Tally- Weijl Elfassi dhe Beat Gruring, sot puneson perafersisht 2800 staf ne mbare boten. Qendra e sherbimit dhe perkrahjes eshte ne Basel /Schweiz

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Tezenis

  Një rrjet i dyqaneve që paraqesin mbathje, veshje shtëpiake dhe pizhame për burrat, gratë dhe fëmijët. Pamja e dyqaneve Tezenis është kozmopolite, koleksionet janë të reja dhe buta, në zhvillim të vazhdueshëm, të zgjeruara çdo javë nga sende të reja, të dedikuara jo vetëm për gratë dhe burrat, por edhe për fëmijët. Koncepti i shitjes është gjithashtu i ndryshëm: të gjitha artikujt janë të ekspozuarnë manekinë dhe ju mund të zgjidhni dizajnin që ju pëlqen. Politika e çmimeve është jashtëzakonisht konkurruese, duke ushqyer një klientelë të re. Në ditët e sotme ka më shumë se 300 dyqane në Itali dhe më shumë se 100 në vende të tjera.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Të Brendshme
 • TOP OPTIK

  Top Optik eshte lider ne treg persa i perket markes dhe sherbimeve qe ofrojne ne fushen optike. Vizita te specializuara per syte nga mjeke shqiptare dhe te huaj me aparatura bashkekohore. Lente - progresive, bifocale photochromatike dhe kontakti. Koleksionet e reja me syze dielli dhe optike mberrijne cdo 3 jave ne Top Optika. Mbi 50 marka internationale me cmimet me te mira nga Luxottica group, De rigo, Saffilo, Marchoni. Marka luksi dhe editione te limituara te dizenjuara me metale te çmuara Gold - Platin - Titanium - Ray-ban - D&G - Persol - Bvlgari - Versace - Prada - Mauji-jim - Gucci - Celine - Marc jacobs - Fendi - Chopard - Police - Givenchy - Blu Marine etj...

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Optikë
 • Top Shop

  Top Shop me nje experiencë 15 vjeçare në tregun Shqiptar dhe Europën Qëndrore e Lindore tregton produkte cilësore dhe me garanci, të cilat i keni parë edhe në Televizione. Në dyqan do të gjeni produkte kuzhine nga Delimano (Shtrydhëse frutash, tenxhere me presion, enë qeramike me efekt guri, enë me induksion), produkte fitnesi (Pista vrapi, orbitrek elite, rrip mesi për tonifikimin e muskujve), bukurie (korse dhe streçe), këpucët Walkmaxx me dizajnin më modern.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 09:00pm

  Lexo më shumë
 • The Athlete's Foot

  The Athlete’s Foot, i përfaqësuar në tregun shqiptar nga kompania e mirënjohur ‘Balkan Sport’, sjell për herë të parë konceptin e një multibrandi Fashion – Sport në Shqipëri. Në ‘The Athlete’s Foot’ ju do të gjeni produktet më unike nga markat më të njohura sportive në botë si: adidas, Reebok, NIKE, Jordan, Puma, New Balance, Converse dhe New Era. The Athlete’s Foot sjell për klientët trendet më të fundit dhe koleksionet më të reja nga bota e modës sportive, duke ju ofruar mundësinë të jenë gjithmonë një hap përpara. Nëse sporti është pasioni juaj dhe stili dëshira juaj, atëherë The Athlete’s Foot është ajo çfarë ju duhet. The Athlete’s Foot | Sport With Style


  Orari: 8:30-21:00
  Email info@balkansport.al

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Fëmijë
  • Veshje Për Meshkuj
 • U.S. Polo Assn.

  U.S Polo Assn eshte e perjetshme, ajo kurre nuk del nga stili. Histori speciale e elegances, mbi te gjitha tendencat, e ndritshme dhe pasionante, fisnike dhe e rehatshme, nje stil i mrekullueshem, i sinqerte dhe plot ngjyra, gjithmone i ri. Pioner i inovacionit, nje legjende e vertete e jeteses per 125 vjet. Nje harmoni sfiduese e krijuar nga detaje fine, duke formuar persosmerine me ngjyra te theksuara. Nje tradite e pasur dhe unike, tranformimi i nje fisnikerie te rehatshme ne nje stil madheshtor. E themeluar ne vitin 1890 U.S Polo Assn eshte organi udheheqes i sportit te Polos ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes. U.S Polo Assn kap autenticitetin e sportit, duke qendruar i vertete ne rrenjet e tij te stilit klasik amerikan.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Modë
  • Veshje Për Femra
  • Veshje Për Fëmijë
  • Veshje Për Meshkuj
 • Unionnet – Western Union

  Rrjetin më të madh të shërbimeve financiare retail në Shqipëri e gjeni edhe në QTU, ku mund të kryeni: Transferta Parash Western Union, Pagesat e Faturave të Energjisë Elektrike, Ujit, Telefonit, Pagesat e Gjobave

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Shërbime Bankare Dhe Financiare
 • Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
 • Wiki

  Prinder!
  Nese ende nuk i keni shoqeruar vogelushet tuaj te vizitojne kendin me te madh te lojerave ne rajon, Mbreterine e Ndodhirave te Benni Bones ne QTU, duhet te nxitoni.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Fëmijë
  • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
  • Lodra Dhe Argëtim
 • WOMEN'SECRET

  Women'secret është një markë që ofron veshje të brendshme, veshje gjumi, aksesorë dhe veshmbathje për femra. Krijon idetë emocionuese të reja për ta bërë jetën më të thjeshtë dhe më të këndshme, në raste që provokojnë ndjenja dhe emocione dhe për të tjerët që ofrojnë zgjidhje. ''Woman Secret '' është brand i specializuar në botën femërore: një markë e krijuar për dhe nga gratë. Ajo punon për të zhvilluar një markë globale të aftë për të kombinuar prestigjin, feminitetin, modernitetin dhe çmimet e shkëlqyera. Woman Secret është pjesë e Grupo Cortefiel, grupi i pestë i tekstilit të Evropës.

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  09:00-22:00

  Lexo më shumë
  • Dyqane Të Reja
  • Fëmijë
  • Kendi Me I Madh I Lojerave Ne Rajon
  • Kohë E Lirë Dhe Argëtim
  • Lodra Dhe Argëtim
 • Jumbo, QTU

  ZERO PIZZA

  Shijoni picat tipike Italiane tek Zero Pizza në QTU.

  Lexo më shumë

  Orari

  E Hënë - E Dielë
  9:00 - 22:00

  • Fast Food
  • Restorante
  • Ushqim Dhe Pije