Po Ndodh Tani

  1. Oferta
  2. Evente

SPAR

Super Marka & Super Oferta

Përfitoni nga ofertat fantastike të SPAR. Jeto më mire, shpenzo më pak.

 

E vlefshme: Deri më 26 Mars

daily

SPAR

Super Marka & Super Oferta

Përfitoni nga ofertat fantastike të SPAR. Jeto më mire, shpenzo më pak.

 

E vlefshme: Deri më 2 Prill

daily
Të gjithë ofertat

Akoma më të bukura në ditën tuaj në QTU!

 

Dita e femrave i dedikohet bukurisë në QTU. Qendra më e dashur për dy ditë me radhë sjell make up dhe manikyr falas për të gjithë femrat në ditën e tyre.
Mesazhi që QTU përcjell është kujdesi që tregohet ndaj femrave përmes ofrimit të një forme argëtimi krejt ndryshe. këtu.

 

Evente QTU

Oferta "Happy Kids"

 

Femijet argëtohen për një orë në Këndin e Lojrave "Happy Kids" dhe shijojnë një Yippy FALAS
Çdo fundjavë vizitojnë këndin tonë personazhet më të dashur për fëmijë, piktura në fytyrë dhe tullumbace për të gjithë.
Ofertën "Happy Kids" për 250 lekë, e përfitoni vetëm nëse Regjistroheni këtu.

 

Evente QTU
Të gjithë Eventet

Hapur nga ora 9:00 deri në 21:00

Shiko të gjithë oraret e QTU

Kontakt

Adresa: Autostrada
Tiranë Durrës Km 6
Tiranë, Shqipëri
Tel: +355 42 380 100
E-Mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.